EN|RU|UK
 Політика України
  2779  45

 Рада сьогодні розгляне зняття недоторканності з Новинського і заборону ввезення книг антиукраїнського змісту

Верховна Рада на пленарному засіданні в четвер розгляне подання Генеральної прокуратури на притягнення до кримінальної відповідальності депутата від фракції "Опозиційний блок" Вадима Новинського.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Після цього питання (воно стоїть на порядку першим) депутати планують розглянути в другому читанні законопроект №5114 про заборону ввезення книг з території держави-агресора і тимчасово окупованої території України антиукраїнського змісту, а також питання, пов'язані з ухваленням державного бюджету на 2017 рік.

Серед них значиться законопроект №5142 про дозвіл стягнення до державного бюджету активів громадян, придбаних на необґрунтовані доходи, в розмірі від 1 тис. мінімальних зарплат (на цей момент - 1,6 млн грн).

Також парламент має намір розглянути проект постанови №5418 про обрання до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів у члени Національного агентства щодо запобігання корупції завідувача кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олега Марцеляка.

Далі в порядку стоїть блок питань транспорту, зокрема в першому читанні законопроекти №4046а про державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації та №2475 про внутрішній водний транспорт.

Крім того, депутати планують приділити час питанням аграрної політики, зокрема розглянути в другому читанні законопроект №4355 про передачу повноважень щодо розпорядження землями державної власності за межами населених пунктів місцевим радам, а також №2028а про зміну правил переходу права користування земельною ділянкою у разі придбання права власності на розташовані на ньому житлові будинки і споруди.

Останнім на порядку стоїть законопроект №4370-1 (друге читання), що передбачає створення Президентом комісії з питань державної служби голів місцевих державних адміністрацій.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418360
VEhrdlVXNWtReXN3VEV4UmRVNURPVEJaU0ZKcVRrTTJNRXhxVVhWVE9IWXdURVJSYzNSSFZ6Qk1SRkpvZEVkWE1GazVPREJNY2xGMlpFTTBNRXhRVVhWSWVsRjJUa01yTUZsRVVYTk9SME13VERkU1owNUhWekJNYkRnd1RETlJkR1JETURCTU4xSm5kRU1yTUZsRVVYVjBRM2N3VEROUmRtUkhWekJaU0ZKbmRFZE5aazVEVXpCTFFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору