EN|RU|UK
 Політика України
  935  42

 У держбюджеті України необхідно виділити окрему статтю на суспільне мовлення в розмірі 1,2 млрд грн, - Мінгареллі

Глава представництва Європейського Союзу в Україні Х’юг Мінгареллі вважає за необхідне виділення в держбюджеті України окремої статті на незалежне суспільне мовлення в розмірі 1,2 млрд гривень.

Про це він заявив у ході круглого столу "Належне фінансування і реєстрація юридичної особи в січні 2017 року - головні умови для створення Суспільного мовника", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

Він заявив, що третя спроба створити суспільне мовлення в Україні, яка відбувається зараз, може завершитися успіхом. Що стосується фінансування НГТУ, він зазначив, що в державному бюджеті повинна бути прописана окрема стаття, яка передбачає на незалежне суспільне мовлення 1,2 мдрд гривень.

У той же час перший заступник голови Нацради Ольга Герасим'юк вважає, що значну частину фінансування громадського каналу необхідно направити на роз'яснення суспільству переваг суспільного мовника.

Актуальною практичним завданням, на її думку, має стати програмування телеканалу, підвищення ефективності виробництва і залучення контенту.

У Нацраді наголошують, що для безперервності процесу реформи суспільного мовлення в Україні найближчим кроком повинно стати прийняття Верховною Радою державного бюджету, в якому на потреби Національної громадської телерадіокомпанії України будуть виділені необхідні кошти.

При цьому стаття витрат на забезпечення підготовки і проведення міжнародного конкурсу естрадної пісні Євробачення-2017 повинна бути визначена окремо.

На думку Нацради, це дозволить виділені ресурси спрямовувати саме на розвиток суспільного телебачення, створення нових проектів і одночасно забезпечить його незалежність від політичних впливів і олігархічних апетитів.Источник: https://ua.censor.net.ua/n418377
VEhrdlVXNU9SMWN3VEROUmN6bERkekJaUkZGMFpFTTNNRXgyVW14cE9IWXdURWhTYW5SRE1EQk1ZbEYwWkVkRFprNUhRakJaVUZKblpFTXZNRnBpVVhVNVIwMHdURE5SZEZORVVYWk9ReXN3VEV4UmRUbERNVEJNTTFGMlpFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору