EN|RU|UK
 Політика України
  681  7

 Питання врегулювання конфлікту в Україні буде центральним на 23-му засіданні Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ, - МЗС

Питання врегулювання конфлікту в та навколо України в умовах триваючої агресії Росії посідатиме центральне місце на 23-му засіданні Ради міністрів закордонних справ (РМЗС) ОБСЄ, яке відбудеться 8-9 грудня 2016 року в м. Гамбург (Німеччина).

Делегацію України на нинішньому засіданні РМЗС очолює Міністр закордонних справ Павло Клімкін, повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі МЗС.

Упродовж двох днів роботи РМЗС делегації держав-учасниць ОБСЄ підіб'ють підсумки роботи Організації за 2016 рік, обговорять питання діяльності ОБСЄ в рамках її військово-політичного, економіко-довкільного та людського вимірів, а також визначать головні пріоритети Організації на найближчу перспективу.

Також читайте: Новий голова ОБСЄ Курц відвідає Донбас у перші дні 2017 року: хоче на власні очі побачити, що там відбувається, - Клімкін

Серед документів, які планують подати на розгляд РМЗС, буде проект Декларації стосовно ролі ОБСЄ у врегулюванні кризи в і навколо України.

"Україна виходить із того, що обов'язковою умовою розбудови спільних засад майбутньої європейської безпеки в інтересах усіх держав на просторі ОБСЄ є відновлення дотримання норм міжнародного права і принципів ОБСЄ та виправлення їх грубих порушень. Міжнародна співльнота має залишатися на позиціях рішучого засудження протиправних дій РФ, зокрема, на основі резолюції ГА ООН 68/262 від 27 березня 2014 року "Територіальна цілісність України" та вимагати від Росії відновлення поваги до основоположних принципів і зобов'язань ОБСЄ, зокрема тих, що містяться у Гельсінському заключному акті, а також інших документах Організації", - зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві.

Читайте також: Вирішення питання Донбасу - ключове для ОБСЄ, - МЗС Канади

Під час перебування у Гамбурзі Міністр закордонних справ України П.Клімкін проведе також низку двосторонніх зустрічей з міністрами закордонних справ держав-учасниць та керівництвом ОБСЄ.Источник: https://ua.censor.net.ua/n418379
VEhrdlVXMTBRemN3V21KUmRrNUROakJhWWxGMlV6aDJNRXA2VVd3NVEyaG1Ua05sTUVwSVVXOWtRMFU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору