EN|RU|UK
 За кордоном
  44563  142
Матеріали за темою:

 Рада Євросоюзу затвердила механізм призупинення безвізу

Комітет постійних представників країн ЄС (Coreper) затвердив від імені Ради ЄС текст угоди, узгоджений з Європейським парламентом, механізму призупинення безвізового режиму. Відповідно до узгодженого документом безвізовий режим може припинятися з ініціативи однієї з країн-членів Європейського союзу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Представництво ЄС в Україні у Facebook.

"Ця угода збалансована; вона вкрай важлива для ефективності та надійності політики Євросоюзу з візової лібералізації. Чинний механізм призупинення не є адекватним і наразі його буде поліпшено. Водночас факт того, що нам вдалося досягти угоди, має відкрити двері для подальшого прогресу у питаннях візової лібералізації з іншими країнами, які виконали усі необхідні зобов'язання", - цитує прес-служба представництва слова міністра внутрішніх справ Словаччини Роберта Каліняка.

"Механізм призупинення може бути запущено за допомогою сповіщення країни-члена ЄС або Європейською Комісією. Якщо проста більшість країн-членів Євросоюзу доводить питання до загального відома, Єврокомісія повинна буде ухвалити рішення до виконання, яким тимчасово призупиняє дію безвізової норми для певних категорій громадян відповідної країни, що не входить до складу ЄС, на період у 9 місяців. Якщо обставини, за яких було застосовано механізм призупинення, не припиняються, Єврокомісія має ухвалити (найпізніше за два місяці до сплину періоду у 9 місяців) делегований законодавчий акт; згідно з ним, відбувається тимчасове призупинення безвізового режиму для усіх громадян відповідної країни з-поза меж ЄС на період у 18 місяців", - йдеться в повідомленні.

Також було введено механізм моніторингу. Його мета - гарантувати, що громадяни країн з-поза меж ЄС, які отримали право безвізових подорожей до Євросоюзу після діалогу з візової лібералізації, й далі відповідають критеріям, що слугували підґрунтям для надання їм безвізового статусу.

Оскільки Комітет постійних представників підтвердив угоду від імені Ради ЄС, норму буде надіслано до Європейського Парламенту для голосування у першому читання; опісля її буде надано Раді ЄС для схвалення.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418423
TUV4SVVYUmtRek13VEV4U2JIUkRNekJNTjFGemRFTTBNRXhyWnpCWlJGRjBaRU15TUV4cVVYWkRSRkYwZVVSU2JFNUhRa3g1T0haTU9VTjRNRXhZVVhRNVEza3dXbUpSZERsREt6Qk1URkYxVGtNMVNVNUhRVEJNV0ZGMGRFTTBNRXg0T0RCSlZGRnpkRWRCTUV3M1VtZGtReXN3V1RkUmRIYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору