EN|RU|UK
 Політика України
  4721  26

 Рада заборонила ввезення російських книг з антиукраїнським змістом

Верховна Рада заборонила ввезення книг з антиукраїнським змістом із території держави-агресора і тимчасово окупованої території України.

За ухвалення в цілому законопроекту №5114 проголосували 237 депутатів, повідомляє Цензор.НЕТ.

Згідно з документом, така видавнича продукція може бути ввезена на митну територію України та поширена на її території за умови наявності дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжує багажі в загальній кількості, яка не перевищує 10 примірників.


Аналіз і оцінку видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до поширення на території України, здійснює експертну раду центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику в інформаційній сфері, яка формується з представників органів держвлади, галузевих асоціацій, спілок, громадського експертного середовища, видавців, провідних діячів культури, мистецтва, науки та освіти, соціальних психологів, медіаекспертів та інших фахівців інформсфери.

Згідно із законопроектом, розповсюдження видавничої продукції з держави-агресора без наявності відповідного дозволу тягне за собою накладення на розповсюджувачів адміністративно-господарського штрафу в розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого поширення, вчиненого вперше, і в розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний такий випадок, а продукція вилучається.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418427
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmMyUkRLekJaUkZGMmRFTTVNRXhDT0RCYVlsRjJaRWRGTUV3M1VtZE9Remd3VEVSU2FIUkhWekJNYmxGMlpFTjNTVTVEZVRCYVlsRjFaRU01TUV4Q09EQk1jbEYyWkVNME1FeFFVWFZJZWxGMk9VZEJNRXczVVhZNVEzY3dURkJSYzA1RE9UQk1WRkZ6U0hwUmEzUkRaMlpPUTJjd1REZFNaMlJIVnpCWk9EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору