EN|RU|UK
 Політика України
  2894  48

 "Ми маємо цінувати кожного підприємця, який інвестує хоча б гривню в українську економіку", - Гройсман

Місцева влада і представники всіх контролюючих органів повинні цінувати кожного підприємця, який інвестує в українську економіку і створює нові робочі місця.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на початку зустрічі з головами об'єднаних територіальних громад Тернопільської області в селі Скорики, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Ми маємо з вами на місцях цінувати кожного підприємця, який інвестує хоча би гривню в українську економіку", - заявив Прем'єр-міністр.

Він зауважив, що в рамках децентралізації повноваження місцевої влади були збільшені. Зокрема, на місця були передані повноваження щодо реєстрації бізнесу, майна, будівництва, управління земельними ресурсами, - "це всі ті напрямки, в як ви маєте надати якісний сервіс як громадянам, так і тим, хто інвестує в економіку", - зазначив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр повідомив, що Уряд у бюджеті на 2017 рік розраховує на економічне зростання до 3%. "Це є недостатньо, цей результат потрібно подвоїти, але для цього потрібні інвестиції і нормальний клімат у країні", - зазначив Володимир Гройсман.

"Коли кожен голова адміністрації, голова райради, міський голова, податківець, митник, інший контролер буде схиляти голову перед людиною, яка працює. Це моя завдання. Перед усіма державними органами влади або місцевого самоврядування я звертаюся з великим проханням: ми маємо схилити голову перед тим, хто інвестує в Україну, хто створює робоче місце. Ми маємо для нього зробити максимально якісні умови, щоб він створив не одне місце, а п'ять. Звідти ми будемо мати зростання економіки і підвищення життя людей", - наголосив Глава Уряду.
Також читайте: Гройсман - французьким бізнесменам: "Інвестуйте в Україну, отримуйте прибуток, реінвестуйте його і будьте успішними"


Источник: https://ua.censor.net.ua/n418438
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhOa1IxY3dUR1pSZG1SRE1UQlpSamd3V21KUmRtUkRlVEJNV0ZKblpFZERNRXhxVW1oMFIxY3dXbVE0TUV3dlVteDBRekF3VEM5U1owNUROREJhVkZGMlRrZEhNRnBaUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору