EN|RU|UK
 Політика України
  2138  15
Матеріали за темою:

 "Визначений для Міноборони і ЗСУ план реформування в 2016 році виконано повністю", - Полторак

Незважаючи на необхідність ведення бойових дій на сході України, Збройні Сили впевнено рухаються шляхом реформування.

Про це сьогодні, 8 грудня, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час зустрічі з представниками корпусу військових аташе іноземних держав, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Міноборони України.

"Вперше в історії України нам вдалося ухвалити усі необхідні документи оборонного планування з урахуванням економічного стану і фінансових можливостей держави. Відпрацьовані Стратегія національної безпеки України, Воєнна доктрина, Концепція розвитку сектору безпеки і оборони України, Стратегічний оборонний бюлетень, який є дорожньою картою втілення реформ. Завершується розробка Державної цільової програми розвитку озброєння та військової техніки Збройних Сил України, на розгляд Уряду передана Державна програма розвитку Збройних Сил України на період до 2020 року", - розповів Полторак.

Він додав, що основою діяльності створеного у 2016 році Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України є Матриця досягнення основних цілей оборонної реформи.

Говорячи про реформу медичного забезпечення, генерал армії України Степан Полторак повідомив про формування 32 лікарсько-медичних бригад і груп підсилення з числа військових лікарів для роботи у районі проведення АТО. Він також подякував присутнім іноземним військовим аташе за внесок їх держав у справу лікування українських військових, відзначивши, що у 2016 році на лікуванні за кордоном перебували майже 400 поранених бійців.

"Ми чітко розуміємо складність проведення реформ фактично у час війни. Разом з тим, визначений для Міністерства оборони та Збройних Сил України план реформування у 2016 році виконаний повністю, - підкреслив Міністр оборони України", -підкреслив Міністр оборони України.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418455
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXczVVhVNVIwTXdURGRTWjA1RGR6Qk1iM1pNT1VkQk1FeFlVbWhPUXlzd1dVUlJkazVETkdaT1EzY3dXVVJSZGs1SFZ6QlpPVGd3U25wU2JIUkRPVEJNTjFGelpFTXJNRmxFVVhaMFF6a3dUR2M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору