EN|RU|UK
 Київські новини
  42742  141

 Кличко відкрив перший приватний автовокзал у столиці

кличко

Столична влада відкриватиме перехоплюючі автостанції на в’їздах у Київ, що дозволить розвантажити вулиці столиці та оптимізувати перевезення.

Про це київський міський голова Віталій Кличко заявив під час відкриття нового автовокзалу "Теремки", передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу КМДА.

Це перший у місті об'єкт транспортної інфраструктури, фінансування будівництва якого здійснювалося за рахунок приватного інвестора. "Сьогодні ми відкриваємо нову сучасну автостанцію "Теремки". Це інвестиційний об'єкт, дуже добре що є інвестори, які в рамках приватно-державного партнерства вкладають гроші в розвиток міста. Транспортна інфраструктура - одна із ключових сфер господарства. 10 тисяч автобусів приїжджає щодня до Києва, і наше завдання - робити перехоплюючі автостанції, які даватимуть можливість людям заїжджати в місто та пересідати на комунальний міський транспорт", - зазначив мер.

Пропускна спроможність автовокзалу "Теремки" - 450 рейсів та 9 тис. пасажирів на добу, а в перспективі цей показник може зрости до 800 рейсів на день. Автовокзал уже уклав угоди з найбільшими операторами автоперевезень і продовжує вести переговори з іншими легальними перевізниками.

До автостанції пасажири зможуть дістатися як громадським транспортом, так і автобусами-шатлами зі станції метро "Теремки" з 6 ранку до опівночі. З часом їх рух буде повністю синхронізовано з прибуттям та відправленням поїздів метро.

Мер оглянув приміщення та поспілкувався з персоналом автовокзалу. Для пасажирів на території нової автостанції обладнані комфортні зали очікування, кімнати матері та дитини, медпункт, магазини і кафе, міні-готель для пасажирів, автоматизовані камери схову. Крім того, автовокзал повністю пристосований для людей з особливими потребами. На території автовокзалу також створені всі умови для техобслуговування автобусів, обладнана мийка, є кімнати відпочинку для водіїв.

За словами Віталія Кличка, відкриття перехоплюючих хабів розвантажить транспортну інфраструктуру міста на 30-40%, звільнить центр від заторів та загалом поліпшить екологічну ситуацію в столиці.


У свою чергу присутній на відкритті голова державної служби з безпеки на транспорті Михайло Ноняк запевнив, що в столиці почалася справжня боротьба з нелегальними перевізниками. "Якщо ми говоримо про посилення контролю, що ми здійснюємо на сьогодні, то тут також потрібно посилювати відповідальність перевізника. Існує класність транспортного засобу, і це також мінімізація всіх наших податків. І я хочу сказати, що ми боремося, досить серйозно почали цю роботу по Україні, і якщо я не помиляюся, то вже на кілька тисяч виявлено таких нелегалів тільки за півроку. Ми маємо спільні графіки з містом, міським департаментом, національним поліцією. Ми спільними рейдами зараз працюємо по всіх областях країни", - заявив він.

Схожі слова про боротьбу з нелегальними перевізниками також підтримали й інші чиновники, зокрема керівник Департаменту транспортної інфраструктури Київської адміністрації Сергій Майзель. "Часи нелегальних перевізників минули. Зі зміною системи транспорту всі автовокзали старого зразка будуть закриватися і переходити на європейську модель роботи. Це дозволить як викорінити корупцію, так і підвищити якість обслуговування за рахунок конкуренції між офіційним перевізниками. За планом "Південний", Центральний і "Поділ" автовокзали також будуть закриті в 2017 році, їх замінять приватні автовокзали", - запевнив Сергій Майзель.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418509
VEhrdlVXMTBRemN3VEdwU2FEbEROakJNTkhaTU9VTjNNRXhNVW1kMFF5dG1Ua041TUV3M1VYVjBRek13VEVSUmRYYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору