EN|RU|UK
 Політика України
  3997  36

 Повний доступ до е-декларацій буде надаватися правоохоронним органам тільки за рішенням суду, - НАЗК

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) готове надавати доступ до електронних декларацій виключно в рамках Закону в ході розслідування конкретних кримінальних справ і просить правоохоронні органи надалі утримуватися від тиску на національне агентство, зокрема через засоби масової інформації.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАЗК.

"НАЗК готове надавати доступ до електронних декларацій виключно в рамках Закону в ході розслідування конкретних кримінальних справ і просить правоохоронні органи надалі утримуватися від тиску на національне агентство, зокрема через засоби масової інформації. Так, вимога про повний доступ до електронних декларацій чиновників здійснюється на підставі ухвали слідчого судді або суду. У будь-якому іншому випадку надання повного доступу до всіх без винятку декларацій з боку НАЗК матиме протизаконний характер і не сприятиме винесенню справедливих рішень", - пояснили в агентстві.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418567
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYVjBReXN3V1VSU1p6bERMekJaWWxKc2RFZFFaazVIUVRCTU4xRjBPVWRDTUV4MlVteDBRekF3V1ZCUmMzUkRkekJNTTFGMlpFZFFaazVETVRCTWRsRjBaRU0yTUZsTVVtZE9ReXN3VEROUmRtUkRNVWxPUXpBd1RGaFJkWFJETnpCTVJGSm5Ua2RFTUV4TVVYTk9Remt3VEROU2FqTjZVVzVrUTFFd1NtWlJiV2M5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору