EN|RU|UK
 Політика України
  9923  129

 Наполегливо закликаємо Україну провести достовірну перевірку е-декларацій, - заява США, Канади та ЄС з нагоди Дня боротьби з корупцією

У Міжнародний день протидії корупції Посольство Канади, Посольство Сполучених Штатів Америки і Представництво ЕС в Україні вітають Україну з важливими здобутками, яких вона досягла у боротьбі проти корупції та заохочують її продовжувати рух шляхом амбітних реформ.

Про це йдеться в спільній заяві з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцією 9 грудня, передає Цензор.НЕТ.

Читайте також: Повний доступ до е-декларацій буде надаватися правоохоронним органам тільки за рішенням суду, - НАЗК

"Україна тепер на роздоріжжі між заможним майбутнім, котре ґрунтується на верховенстві права, і дорогою тривалої корупції, яка є великою перешкодою соціально-економічному розвиткові країни з часу її незалежності . Вітаємо вражаючі кроки, зроблені після Революції Гідності, включно з ухваленням поправок до Конституції, що стосуються судочинства та антикорупційного законодавства, заснування спеціалізованих антикорупційних органів, а також успішне запровадження системи електронного декларування майна. Ці заходи можуть стати внеском, що посилить громадську довіру до роботи державних посадовців, і ми віддаємо шану владі та громадянську суспільству України за їхню самовідданість і напружену роботу, котрі зробили можливим гідний довіри процес реформ", - йдеться в повідомленні.

"Ці здобутки все ще формуються і потребують подальших зосереджених зусиль усіх українських зацікавлених сторін, що працюють разом для збереження і нарощення цієї позитивної динаміки у 2017 році та в подальший час. Наполегливо закликаємо до проведення незалежної та достовірної перевірки поданих електронних декларацій. Ми також розраховуємо, що органи влади України забезпечать незалежність і адекватне ресурсне постачання Національному антикорупційному бюро (НАБУ), Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП) і Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК). Надзвичайно важливо, щоб компетенція та повноваження цих спеціалізованих відомств повністю поважалися усіма державними інституціями. Висловлюємо нашу підтримку створенню Вищого антикорупційного суду і готові надати сприяння по мірі розгортання цього процесу. Незалежний та прозорий відбір суддів матиме ключове значення.

Ми також закликаємо українську владу завершити процес заснування нового Відомства з повернення активів, одержаних від корупційних та інших злочинів, щоб ця установа могла розпочати свою діяльність на початку 2017 року та перейти до виконання своїх критично важливих завдань. Наголошуємо на важливості завершення процесу створення Державного бюро розслідувань (ДБР) у прозорий спосіб, який би забезпечив його незалежність і довіру до нього. Також закликаємо уповноважені органи влади прискорити процес створення нової фінансової поліції, яка відіграватиме вагому роль у боротьбі з корупцією.

Посольство Канади, Посольство Сполучених Штатів Америки та Представництво ЄС в Україні висловлюють свою високу оцінку рішучості та результатів, які продемонстрували реформатори посеред української влади і громадянського суспільства, та запевняють їх у міцній підтримці зі свого боку", - йдеться в заяві.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418574
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору