EN|RU|UK
 Київські новини
  2682  12

 Київрада створила два нові управління

Створено Управління екології та природних ресурсів і Управління туризму та промоцій.

У четвер, 8 грудня, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати ухвалили рішення про створення двох нових управлінь у складі виконавчого органу Київради (КМДА), передає Цензор.НЕТ. Про це повідомляє прес-служба Київради. Так, було створено Управління екології та природних ресурсів і Управління туризму та промоцій.

Управління екології та природних ресурсів виділили з Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища. Така потреба виникла, адже функції охорони навколишнього середовища, контролю за благоустроєм, попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, охорони праці, виконання дозвільних процедур тощо зосереджені в одному структурному підрозділі - Департаменті міського благоустрою та збереження природного середовища. А це унеможливлює забезпечення належного виконання покладених на виконавчий орган повноважень у сфері екології та охорони довкілля.

Також читайте: Київрада оприлюднила розмір бюджету столиці на 2017 рік

На управління екології та природних ресурсів покладено здійснення 95 функцій, серед них 13 адміністративних, також координація діяльності 23 комунальних підприємств. Повноваження управління стосується питань регулювання стану довкілля, моніторингу, стану атмосферного повітря, територій зелених насаджень загального користування тощо.

Також утворено Управління туризму та промоцій у складі Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київради (КМДА). Створення окремого структурного підрозділу дозволить розвивати туризм, повноцінно реалізовувати його економічні, соціальні та гуманітарні функції, наповнювати міський бюджет та створювати нові робочі місця.Источник: https://ua.censor.net.ua/n418601
VEhrNGRrdzVSME13V1ZCU1owNUROREJNWmxGMlNIcFJiWFJETkRCYVpsRnpkRWRCTUV4RVVYUk9RM2M9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору