EN|RU|UK
 Суспільство, Технології
  21059  106

 У Фейсбуці закликали бойкотувати магазини, які підтримали зниження порога безмитного ввезення товарів

Користувачі соцмереж закликали бойкотувати інтернет-магазини, які виступили з ініціативою про значне посилення оподаткування пересилання та особистого ввезення товарів громадянами України.

Про це повідомляє Новое Время, інформує Цензор.НЕТ.

Раніше Асоціація підприємств інформаційних технологій України, до якої входять, зокрема, "Алло", Asus, Ringoo, Cisco, Intel, Microsoft, "Цитрус", запропонувала знизити вартість неоподатковуваних імпортних товарів зі 150 євро до 22 євро. Це, на їхню думку, має збільшити дохідну частину державного бюджету мінімум на 4,7 млрд грн на рік.

Ця новина викликала шквал обурення, бо за дешеві товари з популярних світових інтернет-магазинів доведеться платити більше.

Засновник нішевого видання AIN.UA Артур Оруджалієв запропонував у коментарях зібрати список всіх інтернет- магазинів, які виступили проти зниження порога.


Волонтер Мирослав Гай закликав бойкотувати інтернет-магазини, які були ініціаторами посилення оподаткування:


Глава ради волонтерів при Міністерстві оборони України Давид Арахамія запропонував почати кампанію з активного просування бойкоту в інформаційному просторі і створив дві петиції президенту України Петру Порошенку про збільшення податкового порогу на ввезення імпортних товарів. Його повідомлення набрало понад 5 тисяч репостів, 8 тисяч лайків і 2 тисяч коментарів:


Источник: https://ua.censor.net.ua/n418624
VEhrNGRrdzVRM2d3VERkUmRXUkROakJNTjFKbmJucFJkamxES3pCTVZGRnpUa2RETUV4eVVYVkllbEpuZEVNck1GbEVVWE01UjFjd1RFeFJkVGxIVUE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору