EN|RU|UK
 Політика України
  2129  21

 Янукович з 28 листопада офіційно є підозрюваним, - Сарган. ДОКУМЕНТ

Генеральна прокуратура наполягає на тому, що Віктор Янукович є підозрюваним у державній зраді і низці інших злочинів.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написала прес-секретар Генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган, передає Цензор.НЕТ.

"В.Янукович є підозрюваним! Текст підозри Януковичу вмістився на 37 сторінках, Луценко у суді роз'яснив суть підозри. Одним із адвокатів підозрюваного Януковича В.Ф. розповсюджено інформацію про те, що останній начебто не має статусу підозрюваного, та про повернення повідомлення про підозру Януковичу до Генпрокуратури України. Генеральна прокуратура України розцінює зазначену заяву та дії захисника підозрюваного Януковича В.Ф. лише як піар-акцію, бо вони не мають нічого спільного з вимогами кримінального процесуального законодавства", - розповіла вона.

"Як вже повідомлялося, 28.11.2016 Генеральною прокуратурою України складено повідомлення про підозру Януковичу В.Ф. у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України) та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) КК України. Відповідно до ч. 1 ст. 42 КПК України підозрюваним є особа, щодо якої складено повідомлення про підозру, однак його не вручено їй внаслідок невстановлення місцезнаходження особи, проте вжито заходів для вручення у спосіб, передбачений Кримінальним процесуальним кодексом України для вручення повідомлень. Враховуючи, що Янукович В.Ф. із 2014 року перебуває у невстановленому місці на території Російської Федерації з метою ухилення від правоохоронних органів України, письмове повідомлення про підозру йому надіслано: - на всі відомі адреси проживання та перебування Януковича В.Ф. на території України, - на повідомлену адвокатами Януковича В.Ф. адресу можливого проживання останнього на території Російській Федерації; - електронною поштою до Ростовського обласного суду для передачі Януковичу В.Ф. (за фактичним його місцезнаходженням під час допиту як свідка в суді); - до Генеральної прокуратури Російської Федерації із запитом про надання міжнародної правової допомоги для вручення Януковичу В.Ф. та проведення його допиту як підозрюваного", - пояснила Сарган.

"З метою забезпечення поінформованості Януковича В.Ф. про підозру і дотримання його процесуальних прав підозрюваного, додатково вжито такі заходи: - Генеральним прокурором Юрієм Луценком ОГОЛОШЕНО РОЗ'ЯСНЕННЯ СУТІ ПІДОЗРИ, А НЕ ТЕКСТ підозри (на 37 сторінках) Януковичу В.Ф. під час відеоконференції між Святошинським районним судом м. Києва та Ростовським обласним судом; - вручено для передачі підозрюваному його адвокату у Святошинському районному суді м. Києва та передано до адвокатського бюро, де працюють адвокати Януковича В.Ф.; - опубліковано на офіційному сайті Генеральної прокуратури України; - надіслано на адресу для листування у м. Києві, зазначену самим Януковичем В.Ф. у документах, наданих органу досудового розслідування його адвокатами. Таким чином, Янукович В.Ф. з 28.11.2016 є підозрюваним у зазначеному кримінальному провадженні. Досудове розслідування триває", - додала вона.


януковичу подозрение
Источник: https://ua.censor.net.ua/p418632
TUZsSVVteDBRemhLT1VkUVNVNUhVREJNTTFKbk9VTTJNRXczVVhOMFF6UXdXV1pSYzBoNlVYUk9ReXN3VEM5UmRVNUhRMGxPUjFBd1RETlNaemxETmpCTU4xRnpkRU0wTUZsbVVYTkRPSFl3U25aU1p6bEhSekJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCTEwxRjJaRWRFTUV4eVVYWjBRM2t3VEdwU2FETjZVVzlrUTNjd1dVUlJjemxEZHpCTU1IWk1PVWRCTUV3M1VYUTVSMEl3VEhaU2JIUkRNREJaVUZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua05VTUVvdlVXOTNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору