EN|RU|UK
 Політика України
  779  6

 Уряд передбачив збільшення підтримки місцевого і регіонального розвитку наступного року, - Гройсман

Уряд є партнером місцевого самоврядування, громад, а також асоціацій, що представляють їх інтереси.

Про це сьогодні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив на конференції уповноважених представників органів місцевого самоврядування - членів Асоціації міст України, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Уряд останнім часом демонструє абсолютне партнерство щодо асоціацій українського самоврядування і, зокрема, до Асоціації міст України", - підкреслив прем'єр-міністр.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Місцеві бюджети за 11 місяців отримали додатково до річних планів 44 млрд грн, - Гройсман

Він зазначив, що уряд підтримує розвиток самоврядування і не залишає місцеву владу наодинці з власними проблемами. Як приклад, це і робота Державного фонду регіонального розвитку, і субвенція на соціально-економічний розвиток.

"Місцеві бюджети відповідно, якщо порівнювати 2015 і 2016 роки, виросли на понад 60%, на 44 млрд грн. Ми маємо сьогодні за 11 місяців 104,1% виконання місцевих бюджетів, які були затверджені й заплановані місцевими радами. Це означає, що ми маємо постійну тенденцію зростання. І на 2017 рік ми бачимо сьогодні зростання на рівні 25% щодо місцевих бюджетів", - зазначив глава уряду. А це означає, в тому числі, і якісну освіту, інфраструктуру, енергонезалежність.

Також читайте: В Україні вже створено 184 об'єднані територіальні громади, - Зубко

Крім того, Гройсман підкреслив, що в проекті Державного бюджету на 2017 рік передбачено збільшення обсягу підтримки місцевого та регіонального розвитку до 9 млрд грн у цілому.

При цьому прем'єр-міністр переконаний, що на місцях повинні навчитися ефективно і раціонально використовувати ці кошти.

"Нам необхідно збільшувати відповідальність органів місцевого самоврядування перед громадою", - наголосив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418637
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaT1IxY3dXVWhTYUhSRE1UQk1URkYwVTBSU1oyUkRkekJNZWxGMmRFTjVNRmxFVW1vNVF6QXdXVkJSYzNSRGR6Qk1NMUYyWkVkUVprNURZVEJNUkZGelpFTTRNRnBpVVhaUlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору