EN|RU|UK
 Політика України
  10818  84

 Компанії Dell і IBM-Україна заявили, що не брали участі в розробці законопроекту про зниження безмитного ввезення на посилки до € 22

Компанії Dell і IBM заявили, що не брали участі в розробці скандального законопроекту про зниження ціни міжнародних відправлень, які не обкладаються митом зі 150 до 22 євро.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Компанія Dell заявила про те, що не є членом Асоціації підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ), і не брала участь в розробці законопроекту про зниження безмитного ввезення зі 150 до 22 євро. На даний момент компанія веде переговори з АПІТУ, щоб заборонити використання згадки бренду Dell у непогоджених із компанією законодавчих ініціативах.

Крім цього, в коментарях до своєї заяви компанія повідомила, що АПІТУ незаконно використовувала логотип Dell у себе на сайті, і юристи зараз вивчають це питання.

пошлина апиту dell

Компанія IBM Україна заявила, що "останнім часом ми отримали безліч питань щодо нашої позиції стосовно пропозиції АПІТУ. Тому повідомляємо: 1. IBM Україна не брала участі ні в складанні пропозиції про зниження ліміту вартості безтарифних відправлень до 22 євро, ні в її обговоренні, ні в голосуванні щодо підтримки даної пропозиції чи її відхиленні. 2. IBM Україна вже повідомила керівництво асоціації про початок нею процедури виходу з асоціації".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Голова АПІУ, що пропонувала знизити до € 22 митний ліміт на посилки, обізвала людей, які не підтримали її ініціативу, "у##бками" (оновлено)

"Якось зовсім смішно виходить. Чи то цар несправжній, чи то чи гібридна Асоціація була якась... Але походу, АПІТУ - ту-ту. Ну, або буде назву міняти. Наприклад, Асоціація підприємств, які мутно баригують в Україні...", - прокоментував заяви компаній Антон Мойсеєнко.

Нагадаємо, представники АПІТУ запропонували знизити в Україні граничну ціну міжнародних відправлень, які не обкладаються митом, з 150 євро до 22 євро.

Джерело: http://ua.censor.net.ua/n418638
Противники ініціативи, логісти та дистриб'ютори, заявляють, що виросте обсяг контрабанди, а легальний ринок міжнародних посилок навпаки - знизиться до нуля.

Нагадаємо, що в Асоціацію підприємств інформаційних технологій входять, зокрема, Алло, Asus, Ringoo, Cisco, Intel, Microsoft, Цитрус, Samsung та інші компанії.Джерело: http://ua.censor.net.ua/n418638
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418677
VEhrNGRrdzVRell3V1ZCUmRqbEhWekJNVEZGMU9VZFFaazVET0RCTWFsSm5kRU1y
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору