EN|RU|UK
 Політика України
  3376  74

 Депутати, які критикують закон про спецкофіскації, - або "у схемі" їх повернення Януковичу, або бояться за свої активи, - Яценюк

Депутати, які безпідставно критикують закон про спеціальну конфіскацію, - "або "у схемі" щодо того, щоб повернути ці гроші назад Януковичу чи його оточенню, або турбуються про власні активи", - підкреслив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у програмі "Події" на телеканалі "Україна" в п'ятницю, 9 грудня.


У повідомленні зазначається: "Відповідаючи на питання щодо прийняття бюджету-2017 у парламенті, Арсеній Яценюк підкреслив, що одним із джерел доходів державного бюджету є кошти з так званої спецконфіскації. Він нагадав, що в 2014 році як прем'єр-міністр дав вказівку Державній службі фінансового моніторингу перевірити транзакції окремих компаній. Згідно з цією перевіркою "з'ясувалося, що 42 офшорні фірми отримали кошти, виведені з державного бюджету України, і на ці кошти купили державні цінні папери України".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Фракція "Народного фронту" розглядає варіант неголосування за бюджет, поки не буде прийнято закон про спецконфіскації, - Геращенко

"Це така схема викрадення грошей із бюджету: з бюджету вивели, потім купили державні цінні папери й самі собі платили відсотки". "З'ясувалося, що ці кошти мають безпосереднє відношення до оточення колишнього президента України Януковича, і ми рішенням суду заарештовуємо ці гроші. Зараз їх треба конфіскувати", - наголосив він.

Лідер "Народного фронту" підкреслив, що йдеться про 1,5 мільярда доларів США: "Це сума, яка майже дорівнює траншу Міжнародного валютного фонду".

Також читайте: Справа честі українського парламенту повернути вкрадені гроші у держбюджет, - Гройсман про спецконфіскацію

Відповідаючи на запитання ведучої щодо заяв деяких політиків про нібито можливість зловживань після прийняття цього закону, Арсеній Яценюк наголосив, що закон про спецконфіскації стосується виключно заарештованих активів станом на момент його прийняття: "Подивіться, хто не голосує за цей закон про спеціальну конфіскацію, - "Батьківщина" та Опозиційний блок... Я думаю, що ті депутати, які це кажуть, - або "в схемі" щодо того, щоб повернути ці гроші назад Януковичу чи його оточенню, або турбуються про власні активи".

"Закон повинен бути прийнятий. 1,5 мільярда доларів мають бути в бюджеті", - підкреслив Арсеній Яценюк.

"Я вірю у справедливість. Спецконфіскація - це не питання політичних торгів. Це 1,5 мільярда доларів, вкрадених із бюджету, і вони мають бути повернуті в бюджет", - сказав лідер "Народного фронту".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418681
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VTTJNRXczVVhaa1IwVXdXbUpTWjJSRE5qQk1SRkpvZEVkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору