EN|RU|UK
 Економіка
  4574  23

 Група DCH планує залучити Rothschild&Co до створення міжнародного консорціуму для купівлі ОПЗ

Група DCH Олександра Ярославського деталізувала свої плани створення консорціуму з придбання ОПЗ.

"Ми маємо намір залучити як радника банк Rothschild&Co до створення міжнародного консорціуму з придбання Одеського припортового заводу. Зараз ми в процесі обговорення його ролі як радника", - йдеться в повідомленні прес-служби DCH, розміщеному на офіційному сайті групи.

Нагадаємо, що на 14 грудня було заплановано конкурс з приватизації ОПЗ зі стартовою ціною 5,16 млрд грн, однак він не відбувся, оскільки жоден із претендентів не подав заявку в установлені терміни. Група DCH 6 грудня поширила заяву з поясненням причин своєї відмови від участі в конкурсі, в числі яких були названі зростаюча кредиторська заборгованість, наявність розгляду в АМКУ і виконавчого провадження, але разом із тим підтвердила свою зацікавленість у придбанні ОПЗ. А 8 грудня прес-служба DCH повідомила про намір створити міжнародний консорціум для купівлі підприємства.

Rothschild&Co - фінансово-холдингова компанія, яка контролюється французькою та англійською гілками сім'ї Ротшильдів. Rothschild&Co є флагманом банківської групи Ротшильдів, ця компанія контролює Rothscild Group, у тому числі N. M. Rothschild&Sons та Rothschild&Cie Banque. Спочатку вона називалася Paris Orléans SCA, але на загальних зборах 24 вересня 2015 року її було перейменовано в Rothschild&Co.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бізнесмен Ярославський ініціював створення міжнародного консорціуму з купівлі ОПЗИсточник: https://ua.censor.net.ua/n418686
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRVNURlVEJNUkZKbmRFTTBNRXhtVVhOT1IwY3dXbUpTYWpONlVXNTBRMll3U21NOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору