EN|RU|UK
 Суспільство
  3146  26

 Видачу бюлетенів без пред'явлення паспортів у Вінницькій області мотивують тим, що люди знають один одного, - "Опора". ДОКУМЕНТ

Під час виборів в об'єднаних територіальних громадах у Вінницькій області, на виборчій дільниці №050346 у селі Кантелина (Дашівська селищна громада), виборцям видавали бюлетені без пред'явлення паспортів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадянську мережу "Опора", на зауваження спостерігача глава дільничної комісії Галина Дмитрук відповіла, що комісія прийняла рішення видавати бюлетені без пред'явлення паспортів.

Також вона написала пояснення, згідно з яким рішення про видачу бюлетенів без відповідних документів комісія прийняла на вечірньому засіданні 10 грудня. Таке рішення прийняли у зв'язку з тим, що люди проживають в одному селі і знають один одного.


Нагадаємо, 11 грудня проходять перші вибори депутатів сільських, селищних і міських рад та відповідних сільських, селищних і міських голів у 41 об'єднаній територіальній громаді в 13 областях.

объяснение

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418825
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwUmMyUkRLekJaUkZGMVNIcFJkamxES3pCWlJGSm5PVWRKTUV4WVVYWmtRemt3V1RrNE1Fd3ZVWE5PUjBJd1RDOVJkblJIUVRCWlNqZ3dTamRSYmpsRFpUQkxSRkZyU0hwUmEzUkhWekJNTTFGMlpFTTBNRmxpVW1wT1F6WXdURUZuTUV3M1VYTmtRemN3VEVSU1oyUkhRekJaZHowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору