EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  6111  60

 Децентралізація - одна з успішних системних реформ в Україні, - Прем'єр Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розповів про втілення децентралізації в Україні, як однієї з важливих реформ для розвитку країни.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він розповів у неділю на конференції уповноважених представників органів місцевого самоврядування, членів Асоціації міст України.

"Децентралізація - це крок до розвитку регіонів, адже у людей на місцях з'являються ресурси, і вони починають вирішувати наявні там проблеми ... тільки децентралізація і об'єднання територіальних громад дадуть можливість для економічного зростання навіть депресивного району або області", - заявив В. Гройсман.


Він зазначив, що уряд останнім часом системно займається місцевим самоврядуванням. За його словами, розвиток децентралізації базується на трьох фундаментальних речах: повноваження, фінансовий ресурс і відповідальність.

"Ми сьогодні вводимо повноцінну систему фінансової децентралізації. Кожен із вас має змогу самостійно ухвалювати бюджет, незалежний в ухваленні рішень", - наголосив Володимир Гройсман, звертаючись до учасників конференції.


За його словами, громади демонструють успіхи в реалізації реформи, свідченням чого є тенденції до зростання місцевих бюджетів. Прикладом лідерів запровадження реформи місцевого самоврядування було названо Тернопіль. "У Тернопільській області створено 26 об'єднаних територіальних громад. 10 буде створено після виборів 11 і 18 грудня. Це дійсно лідери. Люди, які брали на себе відповідальність. Бюджети об'єднаних територіальних громад Тернопільської області тільки від об'єднання власних доходів зросли втричі ... ", - зазначив голова уряду.

"Реформа не була простою. Вона є надзвичайно складною, оскільки стосується безпосереднього життя людей. Багато політичних спекуляцій, але досвід впровадження показує зовсім інше - ми правильно обрали шлях і повинні прийти до успіху, удачі конкретних громад, конкретних людей", - підсумував Прем'єр єр-міністр.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Вибори в об'єднаних територіальних громадах відбуваються спокійно, - Зубко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418868
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhST1F6RXdXV0pSZEdSRE9UQlpURkpuVGtOM01FeDJVbXgwUXpNd1RFUlNhSFJIVnpCWk9EMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору