EN|RU|UK
 Суспільство
  14196  52

 "Ситуація на КПВВ стає все гіршою і гіршою", - представник ООН Мінбашієв

Пропуск людей через контрольные пункты въезда-выезда (КПВВ) на линии разграничения на Донбассе с каждым днем осложняется.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив заступник голови Управління з координації гуманітарних питань ООН Надир Мінбашієв в інтерв'ю УНІАН.

"З часом ситуація на КПВВ стає все гіршою і гіршою. Бо раніше люди пересувалися легше. А згодом, на жаль, КПВВ на лінії розмежування перетворилися в повноцінний кордон", - сказав він.

"Наприклад, якщо навіть подивитися з точки зору того, скільки людей працюють тут, на лінії розмежування, і скільки людей працюють в аеропорту "Бориспіль": тут і в "Борисполі" щодня проходить однакова кількість людей", - зазначив Мінбашієв.

"По всіх КПВВ на добу проходить 25-30 тисяч осіб - те саме, що в "Борисполі". Але "Бориспіль" (хоча там міжнародний кордон) працює, як швейцарський годинник. А як працюють тут?" - заявив представник ООН.


"Можна набагато покращити діяльність на всіх цих пунктах пропуску. Наприклад, збільшити кількість співробітників, спростити процедури проходу людей. Наприклад, не витрачати багато часу на бабусю, яка везе із собою одну сумку. Вона, швидше за все, не буде везти із собою зброю", - вважає він.

"Крім того, коли люди проходять КПВВ, після фізичного огляду прикордонниками вони проходять ще через контроль СБУ. Тобто повторно ті самі процедури. Це дуже подовжує процес. І люди чекають по 10-15 годин, ночують там. А ночувати там взимку дуже і дуже погано", - наголосив Мінбашієв.

Нагадаємо, раніше перший заступник голови Верховної ради Ірина Геращенко заявила, що вважає за необхідне покращити менеджмент роботи контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ).
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418885
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGMWRFTXJNRXd6VW1kMFIwRXdURGRSZFRsSFRXWk9RMlV3U2pkUmJsaDZVV3hPUXlzd1RETlJjMlJEZHpCWlJqZ3dUQzlTWnpsRE9UQk1jbEpuYVVSUmRqbEhRVEJNTjFGMk9VZEVNRmxJVVhWMFIwUT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору