EN|RU|UK
 Політика України
  2458  1

 АЕСУ судитиметься з Бояркіним за заяву про російський капітал

Українська компанія "Атомні енергетичні системи України" не відкидає судового позову проти в.о. голови Держгеонадр Миколи Бояркіна через поширення ним у соціальних мережах інформації, яка дискредитує компанію.

Про це повідомив юрист АЕСУ Денис Фролов, пише РБК-Україна.

"Оскільки сьогодні М. Бояркін на свій сторінці в Фейсбук поширив неправдиві відомості про компанію АЕСУ, зокрема, зазначив, що компанія начебто має російський капітал і, начебто, працює в незаконний спосіб, зараз нами вирішується питання щодо підготовки позову. Позов матиме на меті спростування недостовірних даних, а також захист честі і гідності АЕСУ. Остаточне рішення з цього приводу буде ухвалено після консультацій із нашими американськими колегами. Ми також підготуємо лист на ім'я Бояркіна з вимогою спростувати неправду. Я також думаю, що ці обставини будуть долучені і до кримінального провадження, яке сьогодні розслідує ГПУ проти посадовців Держгеонадра за невиконання рішень суду", - сказав він.

Юрист додав, що АЕСУ немає жодного стосунку ні до російського капіталу, ні до будь-яких політичних капіталів чи фігур в Україні.

"Така цілеспрямована дискредитація АЕСУ ще й з боку очільника державного органу лише підтверджує те, що реальних причин і законних підстав відмовляти компанії в отриманні дозволів на розвідку уранових родовищ немає. Є лише особиста неприязнь чиновника, яка ставить під загрозу анонсовану країною відкритість до інвестицій й розвитку уранової галузі", - наголосив він.

Нагадаємо, як писали ЗМІ, ГПУ розслідує кримінальне провадження проти посадовців Держгеонадра за невиконання рішення суду. Так, судом було зобов'язано Держгеонадра видати 5 спеціальних дозволів компанії ТОВ "Атомні енергетичні системи України" на геологічне вивчення родовищ уранових руд у Миколаївській і Дніпропетровській областях.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418944
VEhrNGRrdzVRM2N3V1V4UmRuUkRPREJNTTFGelEwUlJkR1JET1RCTVdGSm5Ua042TUV4WVVtZDBRelF3VEhKUmMwaDZVV3hPUXpFd1dVUlJkSFJEZWpCTVdGRjJkRU01TUV4RVVYUk9SMEU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору