EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1251  27
Матеріали за темою:

 Євросоюз у 2016 році виділив понад 26 млн євро допомоги для сходу України

Європейська Комісія виділила 4 мільйони євро додаткової негайної допомоги, реагуючи на термінові гуманітарні потреби на сході України. Це збільшує загальний обсяг гуманітарної допомоги, яку ЄС надав у 2016 році у відповідь на кризу, до 26,4 мільйонів євро.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні.

"Гуманітарні аспекти кризи на сході України залишаються пріоритетним питанням нашої програми дій", - повідомив Христос Стиліанідес, Європейський Комісар із гуманітарної допомоги та реагування на кризові ситуації.

"Ці додаткові кошти допоможуть тисячам людей, які потребують термінової допомоги, гідно прожити найхолодніші місяці року", - додає він.

У відомстві зазначили, що підтримка з боку ЄС надаватиметься через партнерські гуманітарні організації, які надають життєво необхідну гуманітарну допомогу найбільш незахищеним і найбільш ураженим конфліктом людям на сході України. Йдеться про продукти харчування, воду, надання притулку, психосоціальну підтримку й іншу термінову допомогу, зокрема вугілля для опалення. Особливий акцент буде зроблено на захисті населення, а також на терміново необхідному доступі до медичних послуг, мобільних клінік, життєво важливих медикаментів і спеціалізованого медичного обслуговування.

Також читайте: Сенат США схвалив виділення $ 350 млн з оборонного бюджету на допомогу Україні в 2017 році

"Від початку кризи в квітні 2014-го року Європейський Союз та його держави-члени ЄС надали 371 мільйон євро гуманітарної допомоги та допомоги на якнайшвидше відновлення умов життєдіяльності. Минулого року Європейська Комісія також підтримала надання матеріальної допомоги, яку виділили держави-члени ЄС, через Механізм ЄС із захисту цивільного населення", - додали в Представництві ЄС в Україні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n418949
TUV4VVVYWjBReTh3VERkUmRrNURLekJNVUZGelEwUlNaemxETmpCWlJGRnpUa2RZTUV3elVteHBPSFl3VEM5UmRHUkhRVEJNV0ZKblpFTXhNRXgyVVhSa1F6a3dXV0pTYkdrNGRqQk1jbEpuVGtNME1FeG1VWE5JZWxGMFRrTXJNRXd2VVhaMFF6Z3dURGRSY3psRGQyWk9RM293V1ZCUmRrNURkekJNTTFKc2RFZERNRXhFVW1kT1F6a3dURUZuTUV4VVVYWjBReTh3VERkUmRrNURLekJNVUZGelFUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору