EN|RU|UK
 Політика України
  11540  114
Матеріали за темою:

 "У вашому випадку корупція становить чи не найбільшу загрозу, навіть більшу, ніж російська загроза", - президент Литви Грібаускайте

Корупція є більшою загрозою для України, ніж російська агресія на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це заявила президент Литви Даля Грібаускайте під час українсько-литовського бізнес-форуму.

"Сьогодні ваша ситуація з корупцією не така, якою її хотілося б бачити. Я не хочу зараз цифри називати, але вона дуже далека від бажаного", - сказала вона.

"Я розумію, що вам зараз потрібно боротися не тільки з війною, зовнішньою агресією, - вам потрібно боротися і з корупцією всередині, яка не дає вашій країні покращувати свій добробут. Також і міжнародна спільнот вважає, що у вашому випадку корупція становить чи не найбільшу загрозу, навіть більшу, ніж російська загроза", - додала президент Литви.

Вона зазначила, що корупція дуже глибоко вкоренилася в українському суспільстві.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n418978
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTFRd1dVUlNiSFJEZURCTVJGSm5PVWRDTUV4eVVYTk9RelV3V1V4UmRGTTRkakJNY2xGMmRFZEJNRmxRVVhZNVIwY3dXbUpTYWpONlVXMDVRelF3V1V4UmMzUkRkdz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору