EN|RU|UK
 Політика України
  879  20

 Литва допоможе Україні у впровадженні європейського екологічного законодавства, - Семерак

У Києві відбулася церемонія підписання низки документів, що стосуються розширення двосторонньої співпраці між Україною та Литвою.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Кабміну.

За даними відомства, церемонія відбулася в присутності Президента України Петра Порошенка і Президента Литовської Республіки Далі Грібаускайте, яка перебуває в Україні з робочим візитом.

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак та посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс підписали Угоду між Міністерством екології та природних ресурсів України і Міністерством охорони навколишнього середовища Литви про співпрацю у сфері захисту навколишнього середовища.

За словами Остапа Семерака, це - перша угода між країнами в природоохоронній сфері, яка спрямована на посилення співпраці в захисті навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів двох країн.

Міністр переконаний, що така співпраця сприятиме вирішенню глобальних і регіональних екологічних проблем.

"Ця Угода дозволить зміцнити прямі зв'язки і поглибити співпрацю двох країн у природоохоронній сфері. Перед нами одна мета, одне завдання - зберегти навколишнє середовище для майбутніх поколінь. Крім того, Литва має великий досвід впровадження екологічного законодавства ЄС і його застосування як колишня країна-кандидат, а нині - держава-член ЄС, який сьогодні нашій країні дуже потрібен. І наші литовські колеги висловили готовність допомогти нам і в цьому напрямку", - зазначив Семерак.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419068
VEhrdlVXOWtRekV3VEhwUmRHUkhRVEJNUkZGMWFUaDJNRmxRVVhNNVF5c3dURlJSYzBoNlVYUmtRell3VERkUmRUbERLekJNVUZKc2RFZFFaazVEWXpCYVlsRjJaRU14TUV4eVVYWjBRemN3VERkUmN6bEhWekJhWkRnd1NuWlJkVTVIUXpCTVRGRnpRVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору