EN|RU|UK
 Політика України
  7948  206

 Гройсман: Наше завдання - втричі менше споживати енергії на квадратний метр у будинках

Стратегією України упродовж найближчих років має бути зменшено споживання та збільшення видобутку власного газу, що забезпечить енергетичну незалежність країни вже у 2020 році.

Про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив під час відвідування багатоквартирного житлового будинку у Чернівцях, побудованого за енергоефективними технологіями, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Наше завдання - втричі менше споживати [газу] на метр квадратний в будівлях. Це шлях у 5-10 років для України. Але наша стратегія полягає у чому: менше споживати - більше добувати. Якщо ми самі будемо добувати власний газ, нам не треба буде його за валюту купувати за кордоном. Якщо будемо добувати власний газ, менше його споживати, у нас економіка буде набагато міцніша", - наголосив Гройсман.

Також читайте: Установка лічильників тепла дає можливість скоротити споживання на 15-20%, - "Дзеркало тижня"

У цьому контексті Прем'єр-міністр зауважив, що застосування енергоефективних технологій у будинках сприятиме енергозаощадженню.

Говорячи про дії уряду щодо досягнення енергетичної незалежності, Прем'єр-міністр нагадав, що Кабінет Міністрів України встановив ринкову ціну на газ в Україні. Завдяки цьому вітчизняні видобувні компанії "вперше за 10 років отримали можливість нового буріння, розробки свердловин, досліджень, модернізації обладнання".

До кінця поточного року видобуток українського газу зріс до 50 млн кубометрів. "Це небагато, але це лише початок, бо раніше було тільки падіння", - зазначив Гройсман.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Уряд передбачив збільшення підтримки місцевого і регіонального розвитку наступного року, - Гройсман

Наступного року очікують, що обсяг видобутку українського газу сягне не менш ніж 500 млн кубометрів. До 2020 року Україна зможе забезпечити свої потреби газом власного видобутку, наголосив Прем'єр-міністр.Источник: https://ua.censor.net.ua/n419093
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhSa1F6a3dURmhTWjA1RGVqQk1OMUYwWkVkRk1FeFlVWFYwUjBNd1RHcFJjM1JET1RCYVlsSm5aRWRETUZsNE9EQktjbEZ6VGtONE1FeDZVbXgwUXpsbVRrTnVNRXhZVW1kT1F6a3dXbUpSYzNSSFJ6QmFXVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору