EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1499  31
Матеріали за темою:

 ООН виділить 37,5 млн дол. для продовольчої допомоги населенню Донбасу в 2017 році

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України та Представництво Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) ООН домовилися про співробітництво в наданні продовольчої допомоги громадянам, які постраждали від конфлікту на сході України на 2017 рік.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства.

Зокрема, йдеться про надання продуктових наборів, видачу так званих продуктових ваучерів чи грошових переказів на закупівлю продуктів харчування громадянам, які постраждали від конфлікту і перебувають як на контрольованій урядом, так і на непідконтрольній Україні території.

"Ми повинні надати допомогу тим, хто постраждав від конфлікту і розраховуємо на допомогу Міністерства у визначенні, де саме наша допомога найбільш необхідна. На сьогодні ми надаємо продовольчі набори, в основному, на непідконтрольну територію, де їх розподіляє УВКБ ООН, що має там акредитацію.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Ситуація на КПВВ стає все гіршою і гіршою", - представник ООН Мінбашієв

На підконтрольній території наша допомога надається переважно у вигляді продовольчих ваучерів або грошових переказів, а продовольчі набори надаються тим, хто не має можливості доїхати до магазину і купити продукти", - розповіла представник ВПП в Україні Дорт Еллехаммер.

Програма "Допомога верствам населення, які не забезпечені харчуванням та іншим верствам населення, які постраждали від конфлікту і втрати засобів до існування на сході України" розрахована на 2017 рік і передбачає надання допомоги 220 тис. осіб. Для цього планується залучити 35,7 млн ​​дол.

Також читайте: Від початку АТО загинули 9 тис. 758 осіб, майже 23 тис. осіб було порано, - ООН

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419158
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
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору