EN|RU|UK
 Політика України
  4754  18

 Розміри академічних стипендій будуть збільшені на третину, - Гройсман

Розміри академічних стипендій будуть збільшені на третину, зокрема встановлюються підвищені розміри для відмінників і дефіцитних спеціальностей.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив на початку зустрічі зі студентами та викладачами Буковинського державного медичного університету в Чернівцях, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Наша пропозиція полягає у тому, щоби академічні стипендії були справедливо розподілені з участю студентського самоврядування, - зазначив Володимир Гройсман. - У цьому контексті ми передбачаємо збільшення стипендій - ті, хто отримував 800 грн, зараз закладаємо, що вони будуть отримувати не менше 1100, відмінник буде отримувати 1600 грн, а за вузькими спеціальностями, наприклад інженер, буде отримувати трохи більше 2 тис. грн".

Також читайте: Рада схвалила законопроект про збільшення мінімальної зарплати і зміну системи виплат стипендій

Загальний обсяг видатків на стипендії у проекті бюджету на 2017 рік дорівнює майже 6 млрд грн, наголосив Володимир Гройсман. Стипендіальний фонд на 2017 рік в цілому збільшено майже на 580 млн.

Говорячи про те, який відсоток студентів буде охоплено стипендіями, він зазначив, що є різні підходи: "Якщо ми будемо платити стипендію просто за навчання - це один підхід, якщо за успіхи у навчанні - це інший. І, звісно, ми маємо підтримати незахищених або стипендії соціального характеру". "Моя думка - ті, хто навчається краще, мають отримувати більше", - зауважив Прем'єр-міністр.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n419167
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaMFIwSXdURXhTYkhSSFF6Qk1Ramd3V1VoU1ozUkROREJNTDFGMFpFTTVNRXhVVW14MFIxaG1Ua05oTUV4RVVYTmtRemd3V21KUmRsRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору