EN|RU|UK
 Політика України
  11842  104

 Пора Україні переходити від прийняття законів до безпосереднього втілення реформ, - звіт Європейської комісії

Європейська комісія позитивно оцінює хід реформ в Україні й підтверджує свою підтримку в їх продовженні.

Про це йдеться в звіті Європейської комісії щодо реалізації Україною Угоди про асоціацію з ЄС, оприлюдненому у вівторок, 13 грудня, передає Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Двері для подальшого прогресу лібералізації візового режиму відкриті, - Представництво ЄС в Україні

У цілому звіт дуже позитивно оцінює хід реформ в Україні. У документі згадуються важливі кроки, зроблені Україною в рамках Угоди про асоціацію. Зокрема, йдеться про реформи у сфері боротьби з корупцією, очищення банківської системи, енергетичні реформи, зміцнення демократії та верховенства права, про конституційні поправки в частині судової системи, прийняття "амбітного" плану дій та стратегії в сфері прав людини, а також реформи з децентралізації.

"Україна зробила серйозні кроки за останні два роки, в дуже складних умовах, у тому числі умовах конфлікту на сході України і незаконної анексії Криму та Севастополя. Сьогоднішній звіт визнає цю роботу, виконану українською владою. Тепер важливо перейти від прийняття законів і встановлення інституцій до повноцінного впровадження цих реформ, щоб український народ почав пожинати плоди. Україна може розраховувати на підтримку Європейського Союзу в цьому", - прокоментувала звіт верховний представник ЄС Федеріка Могеріні.

Європейський комісар з питань розширення та політики добросусідства Йоганнес Хан зазначив з приводу опублікованого звіту, що "реформи в Україні приносять плоди", і також підтвердив підтримку ЄС, "і політичну, і фінансову".

У супровідному прес-релізі також відзначається, що Україна успішно виконала всі вимоги для отримання безвізового режиму з ЄС, і що недавнє узгодження механізму скасування безвізових подорожей відкриває шлях Україні до отримання цього режиму.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n419174
VEhrNGRrdzVRek13VEV4U2JIUkhRMlpPUTBVd1RFeFNaMDVES3pCTWNsRjJkRU00TUZwaVVtZGtSMWN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору