EN|RU|UK
 Політика України
  1018  5

 Посол у США Чалий зустрівся з координатором з гуманітарних питань ООН в Україні Волкером

У ході зустрічі сторони обговорили гуманітарні проекти ООН у нашій державі, зокрема, План гуманітарного реагування ООН для України на 2017 рік.


У повідомленні зазначається: "Посол Чалий висловив глибоку вдячність представнику Об'єднаних Націй за значну підтримку частини населення нашої країни, яка постраждала внаслідок російської агресії, і підкреслив важливість очолюваної ООН об'єднаної міжнародної допомоги, призначеної задовольнити нагальні потреби найменш захищених категорій громадян України.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ООН виділить 37,5 млн дол. для продовольчої допомоги населенню Донбасу в 2017 році

Валерій Чалий зазначив, що незважаючи на "зобов'язання" РФ дотримуватися режиму припинення вогню, мільйони українців продовжують страждати від наслідків тривалого насильства.

Ніл Волкер підтвердив незмінну позицію ООН продовжувати надавати гуманітарну допомогу народу України і підкреслив вагомий внесок міжнародних донорів, зокрема, Сполучених Штатів, у фінансовій підтримці діяльності ООН в Україні.

Також читайте: Посол Чалий і віце-прем'єр Климпуш-Цинцадзе провели зустріч з американським сенатором Гремом

Згідно з Планом гуманітарного реагування ООН на 2017 рік, потреби України в допомозі оцінюються в 214 млн. дол., що дасть можливість забезпечити першочергові потреби 2,6 мільйона осіб.

Сторони досягли домовленості продовжувати здійснювати спільні зусилля, спрямовані на поліпшення гуманітарної ситуації в Україні, спричиненої російською агресією".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419180
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Um1Ua01yTUV4eVVtYzVReTh3VERkUmMzUkRkekJNTTFKc2FVUlNaM1JETVRCWlJGRjFUa2RETUV3M1VtZE9SMWN3V21OblRGTkVVWFYwUjBFd1RHcFJka05FVW14cFJGRjBUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VWMlREbERiakJNUkZGMU9VTTBNRXhyZGt3NVEyVXdTamRSYmxoNlVXOWtRMjh3U2tFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору