EN|RU|UK
 Політика України
  3703  13

 Кабмін впроваджує повноцінне електронне управління, - Гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час сьогоднішнього засідання уряду презентував модернізований зал засідань Кабінету Міністрів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

Уряд впроваджує нове обладнання та повноцінне електронне врядування, що підвищить відкритість його діяльності та зменшить витрати, зазначив Прем'єр-міністр.

"Нам потрібно підвищити прозорість роботи Уряду і нашу технологічність. Більше того, нам треба зменшувати витрати на операційну діяльність Уряду. І впровадження нових технологій дає нам можливість бути відкритими, прозорими, оперативними, швидко ухвалювати необхідні рішення. Для цього ми впроваджуємо повноцінне електронне врядування в Уряді", - заявив Глава Уряду.

Читайте також: "У всіх уже в печінках сидять реформи, які починаються і ніколи не завершуються", - Гройсман. ВIДЕО


Так, оновлено обладнання для роботи засідань Кабінету Міністрів і програмне забезпечення, зокрема щодо фіксації ухвалення рішень, обробки тексту, впровадження електронного документообігу, повідомив Прем'єр-міністр.

Такі нововведення будуть сприяти зменшенню витрат на операційну діяльність і підвищенню відкритості діяльності Уряду, наголосив Володимир Гройсман.

Створений та вдосконалений програмно-апаратний комплекс інформаційно-медійного супроводу засідань Уряду дозволить забезпечити сучасними аудіовізуальними системами та засобами різноманітні заходи (засідання, наради тощо), які проводяться в залі засідань на найвищому рівні.

Вони значно підвищать ефективність комунікації в ході відповідних заходів, забезпечать якісне сприйняття інформації, якою будуть обмінюватися учасники засідань, дозволять використовувати інформаційні матеріали в електронному вигляді.

Комплекс технічних засобів та програмних систем малого залу засідань Кабінету Міністрів України становитиме собою єдине інформаційно-медійне та комунікаційне середовище, яке забезпечить ефективний доступ до інформації учасників засідань та обмін інформацією між ними в процесі обговорення та прийняття рішень щодо актуальних питань розбудови Держави, проектів нормативних актів Уряду тощо.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419278
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVcxMFEzY3dURWhSZGs1SFZ6Qk1NRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору