EN|RU|UK
 Київські новини
  3495  49

 У Києві суд заборонив роботу фанерного заводу через забруднення повітря

Зазначено, що підприємство використовує як паливо деревину без дозволу.

Дніпровський районний суд Києва заборонив роботу фанерного заводу "Фанплит" через забруднення повітря, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Зуважують, що прокуратура звернулася до суду з клопотанням про заборону використання теплогенераторів заводу, які працюють за рахунок спалювання деревної тріски. Також потрібно заборонити демонтаж і використання обладнання для спалювання деревної тріски, що підключено до термо-масляної установки.

Під час досудового розслідування встановили, що в Інтернеті та ЗМІ з'явилася інформація про те, що завод "Фанплит" викидає в повітря речовини, котрі забруднюють повітря.


Також з'ясували, що в Дніпровську райдержадміністрацію постійно скаржаться мешканці житлового комплексу, який розташовано неподалік, на забруднення повітря фанерним заводом. Допитані засвідчили, що постійно відчувають запах деревини, диму і хімічний запах.

Перевірка встановила, що підприємство перевищує норми щодо допустимого забруднення повітря. Зокрема, зазначено, що згідно зі звітом інвентаризації викидів забруднювальних речовин на ЗАТ "Фанплит", передбачено використання як палива природного газу. Однак вказане підприємство використовує як паливо деревину без належного дозволу.

Суд розглянув клопотання прокуратури і в повному обсязі задовольнив його.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору