EN|RU|UK
 Політика України
  7547  45

 Музеї окупованого Криму мають намір оскаржити рішення окружного суду Амстердама про повернення "скіфського золота" в Україну

Окупаційна влада називає рішення голландського суду політичним.

Музеї окупованого Криму подадуть апеляцію на рішення окружного суду Амстердама про передачу Україні "скіфського золота", передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Интерфакс". Про це агентству повідомила директор Східно-Кримського історико-культурного музею-заповідника Тетяна Умрихіна.

"У нас є три місяці на підготовку апеляції і, звичайно, ми цією можливістю скористаємося", - сказала Умрихіна.

Вона додала, що розцінює рішення суду як політично мотивоване. "Це рішення суперечить світовій практиці і традиціям міжмузейної співпраці", - сказала директор музею.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рішення окружного суду Амстердама означає, що не лише "скіфське золото" є українським, а й Крим теж, - Порошенко

Також вона повідомила, що договір про надання експонатів для виставки в Нідерландах укладався безпосередньо між організаторами експозиції і директорами кримських музеїв.

У свою чергу, директор музею Тавриди Андрій Мальгін також заявив, що рішення суду Амстердама про передачу "скіфського золота" Україні буде оскаржено.

У позові чотирьох кримських музеїв до голландського музею Алларда Пірсона містилася вимога повернути з Нідерландів до Криму колекцію "скіфського золота", що складається з двох тисяч предметів.

Нагадаємо, що окружний суд Амстердама в середу виніс вердикт про те, щоб передати Україні колекцію "скіфського золота", а не повертати його в музеї Криму.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n419299
VEhrNGRrdzVRek13VERkUmRUbERLekJaVEZGMmJucFNaMlJIUkRCTVVqZ3dUSHBTWnpsRE16Qk1XRkYxV0hwUmJYUkhRVEJNYWxGMlNIcFJibVJIVnpCTVZGRjBaRWRCTUV4MlVYTk9Remt3VEZSUmRVRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору