EN|RU|UK
 За кордоном
  13756  177

 Білорусь звинувачує Росію в упередженому ставленні до її продуктів

Федеральна служба РФ з ветеринарного і фітосанітарного нагляду (Россільгоспнагляд) упереджено ставиться до білоруської продукції.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТВР, про це заявив заступник міністра сільського господарства і продовольства Білорусі Ігор Брило.

"У нас є відповідь Євразійської економічної комісії: упереджене ставлення до білоруської продукції. Ми готові вести діалог щодо будь-якої невідповідності, якщо вонаіснує. Ми проводимо аналіз і серйозний моніторинг технологічного ланцюжка. Але коли нам закидають ті речі, які ми не виробляємо або про які не знаємо, тоді вибачте. Білорусь - серйозний гравець на російському ринку. Ми раді, що користуються попитом наші продукти і люди люблять нашу продукцію і за якістю вона відповідає. Але, може бути, ми стаємо каменем спотикання для того, хто хотів би зайняти цю нішу?" - сказав він.

У свою чергу, Олександр Куцко, перший заступник директора департаменту Міністерства сільського господарства і продовольства Білорусі, додав: "За окремими показниками до нас вимоги більш завищені, ніж до підприємств третіх країн. І ті вимоги, які останнім часом до нас ставляться, вони не щодо безпечності продукції, а щодо кількісних складових, тобто ті вимоги, за якими не можна вводити обмеження".

Раніше глава Россільгоспнагляду Сергій Данкверт заявив: "Невжиття заходів веде до того, що поставки продукції з Білорусії збільшуються і збільшуються ... Конкурувати з продукцією з Білорусії складно: вона дешевша - багато в чому за рахунок того, що вона сфальсифікована. Наші білоруські колеги не можуть випускати продукцію з нормальним вмістом білків і в силу, напевно, певної жадібності починають "хімічити".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419310
VEhrdlVtdzVRekl3VEVGMlREbERMekJaUkZGMmRFTXdNRmxRVVhWMFIwTXdUR2c0TUVwSVVteDBRemN3VERkU1owNUhSREJaU0ZKcVNIcFJiMDVES3pCWlNGSnNkRWRR
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору