EN|RU|UK
 Економіка
  1866  1

 У Харкові відбулася презентація регіонального офісу ЄБРР

Вчора в Харкові відбулася презентація регіонального офісу ЄБРР, який буде працювати в центральному готелі міста Premier Palace Hotel Kharkiv 5 * (група DCH Олександра Ярославського).

Про це повідомляють "Українські новини".

У заході взяли участь Франсіс Маліж, регіональний директор ЄБРР у країнах Східної Європи та Кавказу; Шевки Аджунер, директор ЄБРР в Україні; Х'юг Мінгареллі, Надзвичайний та повноважний посол, голова Представництва ЄС в Україні; Юлія Світлична, глава Харківської облдержадміністрації; Ігор Терехов, перший заступник міського голови Харкова. Крім того, серед присутніх були партнери ЄБРР із різних регіонів України.

Читайте також: ЄБРР відкрив друге представництво в Україні

У рамках офіційної частини Франсіз Маліж зазначив, що відкриття офісу в Харкові є свідченням активної позиції ЄБРР в Україні. "Мова йде не тільки про інвестиції, а й про створення в Україні сприятливого бізнес-клімату, який буде залучати внутрішніх і зовнішніх інвесторів", - сказав він.
Х'юг Мінгареллі підкреслив, що Україна "проводить сміливі реформи в найскладніших обставинах і може розраховувати на підтримку та допомогу ЄС у цій роботі".

А Юлія Світлична нагадала про недавню зустріч Президента України Петра Порошенка з главою ЄБРР Сумою Чакрабарті, яка багато в чому визначає шляхи подальшого розвитку економіки нашої країни.

У свою чергу віце-президент DCH Олена Дерев'янко в своєму вітальному слові назвала Premier Palace Hotel Kharkiv 5*, побудований Олександром Ярославським для цілей проведення Євро-2012, "історичним символом інтегрального єдності України та Європи". "Відкриття офісу ЄБРР в нашому готелі є логічним продовженням стратегічних зусиль Олександра Ярославського і DCH з перетворення Харкова на центр ділової активності міжнародного рівня. Ми вважаємо неоціненним внесок ЄБРР у розвиток українського бізнесу. І будемо щасливі щодня забезпечувати "п'ятизірковий" комфорт співробітникам регіонального представництва цієї організації", - сказала вона.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419325
VEhrdlVYSTVSMEV3VERkU1oyUkROekJNUkZGemRFZENNRmw2VVhWMFF6UXdUR3QyVERsRFJUQktTRkZ2VGtOblprNURiREJNUkZKblRrTTJNRnBpVVhOMFIwb3dUR3BSZG1SRGR3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору