EN|RU|UK
 За кордоном
  11622  49

 Держдума дозволила укладати короткострокові контракти з армією для участі в операціях за межами Росії

Державна Дума РФ прийняла в цілому урядовий законопроект, який дозволяє призовникам і громадянам, які перебувають у запасі, укладати короткострокові контракти на проходження військової служби під час надзвичайних обставин або для участі в миротворчих та антитерористичних операціях за кордоном.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТАСС, до основного читання депутати уточнили, що особам, які укладають дані контракти, не доведеться проходити випробувальний термін у три місяці, передбачений загальними нормами при надходженні на військову службу за контрактом.

"Законопроектом пропонується надати військовослужбовцям, які проходять військову службу за призовом, і громадянам, які перебувають в запасі і виявили бажання вступити на військову службу за контрактом, право на укладення контракту про проходження військової служби... для участі у вирішенні завдань у період надзвичайних обставин, або в діяльності з підтримання або відновлення миру і безпеки, або щодо припинення міжнародної терористичної діяльності за межами території Росії, а також у походах кораблів", - ідеться в супровідних матеріалах.

Передбачається, що такі контракти укладатимуться "на термін до припинення обставин, що викликали необхідність його укладення, але не більше ніж на 1 рік з дня набрання чинності контракту про проходження військової служби".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На базу бойовиків "ДНР" у Чистякове прибуло близько 300 російських найманців, - ІС

Розробники ініціативи пояснюють, що "в зв'язку з активізацією діяльності міжнародних терористичних та екстремістських організацій виникла необхідність підвищення мобільності військ (сил), формування зведених і позаштатних підрозділів та укомплектування їх у короткі терміни військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, для оперативного вирішення короткострокових, але важливих завдань, пов'язаних з їх участю в операціях із припинення діяльності терористичних та екстремістських організацій".

"Мета законопроекту - забезпечити підтримання необхідного рівня укомплектованості військовослужбовцями, які проходять військову службу за контрактом, військових частин і підрозділів, які залучаються для вирішення завдань у період надзвичайних обставин або для участі в діяльності з підтримання або відновлення миру й безпеки чи для припинення терористичної діяльності за межами Росії, а також для участі в походах кораблів", - вказується в документах.

Також читайте: Окупанти розгорнуть батальйон ПДВ в окупованому Джанкої

За чинним законодавством РФ, перший контракт із призовником чи іншим громадянином, які прибувають на службу на військову посаду, для якої штатом передбачено звання солдата, матроса, сержанта, старшини, укладається на 2 або 3 роки за вибором громадянина. З військовослужбовцем за призовом чи іншим громадянином, які прибувають на службу на військову посаду, для якої штатом передбачено військове звання прапорщика, мічмана або офіцера, перший контракт укладається на 5 років.Источник: https://ua.censor.net.ua/n419346
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkhRekJaUkZGelRrTTJNRmxLT0RCTVJGSm5Ua000TUZwaVVtcDVSRkZ2VGtOclprNURWVEJNV0ZKblRrTXlNRXhVVW1jNVF6Z3dURUU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору