EN|RU|UK
 Політика України
  1891  15

 Потрібно забезпечити однакові можливості щодо якості освіти в усіх школах країни, - Гройсман

Можливості "Нової української школи" повинні бути однакові для всіх шкіл у всіх регіонах країни.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час розгляду урядом концепції "Нової української школи" щодо подальшого реформування загальної середньої освіти на період до 2029 року, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Кабміну.

"Можливості "Нової української школи" повинні бути однакові для всіх, де б діти не вчилися, де б учителі не працювали", - заявив Гройсман.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Понад 50 київських шкіл закрили на карантин

Прем'єр-міністр висловив переконання, що стандарти освіти, передбачені в концепції, повинні бути однаково впроваджувані по всій країні незалежно від розмірів населених пунктів.

"Є концепція "Нової української школи". Ця школа повинна бути однаково базовою щодо якості системи освіти як в об'єднаних територіальних громадах, як у маленьких селі, селищі, місті, так і у великому місті. Дуже важливо, щоб цей стандарт було введено по всій країні, щоб у нас не було підходу, що ця школа в нас краща, а ця гірша. Є школа, є стандарт - ми до нього повинні прагнути, інвестувати і домогтися рівних можливостей", - зазначив Гройсман.

Також читайте: Гройсман запропонував прискоритися з реформою середньої освіти. Гриневич озвучила 3 концепції введення нової школи

Під час розгляду концепції зміни системи середньої освіти прем'єр-міністр зазначив, що раніше уряд розглянув концепцію реформи охорони здоров'я. Таким чином, за його словами, Кабінет Міністрів закладає "фундаментальні речі" щодо реформування цих сфер: якою буде медицина, освіта, державна служба, соціальна політика, яка наша енергетична стратегія".

Прем'єр-міністр підкреслив, що уряд системно фокусується на змінах і їх результативності.

"Ці базові речі, які ми закладаємо, дають відповідь на той дефіцит, який є в суспільстві - дефіцит майбутнього", - зазначив він.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419360
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaMFIwSXdURXhTYkhSSFF6Qk1Ramd3V1dwUmRYUkRLekJNZGxGelNIcFJiWFJEZHpCTVNGRjJUa2RYTUV3d1BRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору