EN|RU|UK
 Політика України
  2883  7

 Петренко назвав пріоритетні реформи в Мін'юсті в 2017 році

Міністр юстиції України Павло Петренко озвучив плани відомства на 2017 рік, серед яких - подальша реалізація судової реформи, антикорупційна реформа і реформа пенітенціарної системи.

Про це він заявив під час оголошення результатів роботи міністерства в 2016 році, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Це подальша реалізація судової реформи та реформи виконання судових рішень. Це наше спільне завдання, і 2017 рік буде тим роком, який покаже, чи успішна ця реформа, чи ми, не дай Боже, зробили помилки під час її реалізації", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Петренко: Наступного року в Україні з'явиться інститут медіації

За словами міністра, в рамках антикорупційної реформи Мін'юст визначив для себе 2 пріоритети: створення антикорупційних судів, розробка відповідного закону громадянським суспільством і членами парламенту, а також запуск цих судів до кінця наступного року. Другим пунктом є створення публічного реєстру високопосадовців держави з можливістю моніторингу, а також інформація про їхнє майно та активи.

Також Петренко анонсував реформу пенітенціарної системи, яка є зараз найбільш складною, оскільки її не намагався провести жоден із попередніх міністрів.

Чиновник запевнив, що наступного року буде відбуватися подальше спрощення сервісів у сфері реєстрації послуг для населення.

"Ми будемо рухатися в тому напрямку, щоб прибрати бюрократію в питаннях, що стосуються вашої свободи як вільної людини. Якщо ви хочете змінити прізвище, ім'я чи місце проживання, або хочете одружитися швидше, ніж це хтось для вас визначить, ми будемо давати таку можливість за допомогою лібералізації цих сервісів, які має Міністерство юстиції", - резюмував міністр.

Також читайте: За процедурою "Шлюб за добу" вже одружилися 3122 пари, - Петренко


Источник: https://ua.censor.net.ua/n419371
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MGRrdzVRell3VERkU1owNUhSREJNTDFKb2RFZFhNRms1T0RCTUwxRjFPVU4zTUV3eE9EQlpSRkYwWkVkVk1GbElVbWQwUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCWk9UZ3dXVVJSZEdSSFJUQk1OMUpuVGtNNE1FeG9PREJLZWxKc2RFTTVTamxIVHpCWlNGSm5ibnBSZGpsRE1UQk1NMUpzZEVkRE1FeFlVWFprUjBjd1dtSlJjMDVIUVRCTU0xRnpRMFJTWjJSRE56QlpVRkYwZEVONE1FeEJQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору