EN|RU|UK
 Політика України
  4186  96

 Між Україною та Білоруссю немає нерозв'язних проблем, - посол Сокол

Білорусь і надалі буде робити все можливе для встановлення миру в Україні.

Як передає Цензор.НЕТ, про це надзвичайний і повноважний посол Білорусі в Україні Ігор Сокол заявив в інтерв'ю газеті Кабінету Міністрів України "Урядовий кур'єр".

Посол наголосив, що Білорусь завжди була прихильницею добросусідських відносин з Україною, адже в країн спільна багатовікова історія. "Зважена позиція Білорусі та особисто президента Олександра Лукашенка з низки актуальних для України питань, у тому числі мирного врегулювання конфлікту на сході України, сприяє конструктивному міждержавному діалогу, дає позитивну динаміку розвитку двосторонньої співпраці в усіх сферах", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Ми очікуємо від Білорусі дійсно нейтральної позиції, без "піддавків" і підігрування одній зі сторін", - Ірина Геращенко

За його словами, між країнами немає нерозв'язних проблем, а "з нагальних питань керівництво наших країн завжди знаходило взаємоприйнятні рішення".

"Українське керівництво не раз заявляло, що позитивно оцінює роль Білорусі в організації переговорного процесу щодо врегулювання ситуації на сході України. Зі свого боку Білорусь і надалі буде робити все можливе для встановлення миру в братській країні", - сказав Сокол.

Дипломат додав, що, незважаючи на складні геополітичні тенденції, торгово-економічне співробітництво між країнами розвивається, про що свідчить зростаючий товарообіг. "У січні-жовтні 2016 року він становив $ 3,1 млрд, збільшившись на 10,2% порівняно з аналогічним періодом минулого року", - заявив Сокол.

Також читайте: Влада Білорусі звинуватила російські ЗМІ в "образливих висловах на адресу білоруського народу"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n419379
VEhrNGRrdzVReTh3VERkU1oyUkRLekJNZERnd1MwaFJkblJETmpCTU4xRjFNM3BSYTJSSFZ6Qk1kbEYyZEVkQk1GbFFVbWRrUjAwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору