EN|RU|UK
 Політика України
  6547  16

 Мер Сєверодонецька заявив про недієздатність міської влади

Політична криза в Сєверодонецьку досягла точки неповернення. Мер міста Валентин Казаков на своїй прес-конференції розповів про недієздатність міської влади. Він також звернувся до державної фінінспекції з проханням провести детальну перевірку використання бюджетних коштів.

Про це пишуть Українські новини.

За його словами, кілька депутатів міської ради блокують роботу муніципальної влади. Зокрема, депутати проігнорували і не прийшли на сесію 13 грудня, яку призначив мер і в той же час, призначили власне пленарне засідання. 16 грудня вони планують провести засідання, на якому знову спробують звільнити міського голову. Таких спроб було вже три, всі вони визнані незаконними рішеннями судів.

"Я завжди діяв і надалі буду діяти в рамках Закону України і своїх законних повноважень. Готовий відзвітувати перед громадськістю і депутатами за свою роботу, так, як це передбачено Законом. Проте, я отримав "повідомлення" про те, що Бутков призначив власну сесію. Не зрозуміло тільки, на основі яких повноважень. Тут депутати присутні, на сесію у них немає часу прийти, спасибі на прес-конференцію з'явилися", - розповів Валентин Казаков

Він також заявив, що робота міського голови заблокована, низка соціально значущих питань у місті не вирішуються і навіть не розглядаються. У той же час, за словами Валентина Казакова, депутати виділяють бюджетні гроші на сумнівні програми через кишенькові фірми.

"168 мільйонів - бюджет розвитку. Оплачено - 57 мільйонів, серед них 16 мільйонів - передоплати. Це те, що потрібно відпрацювати. Відпрацьовують як? Йде сніг, йде дощ - криють покрівлі. Раніше за це руки відбивали. Що це за роботи? Добре, що є гроші. Погано, що їх не освоїли так, як потрібно. З багатьох питань, особливо там, де видно корпоративні інтереси, де є відверті порушення, я буду призначати комісії, звертатися в органи фінансової інспекції для того щоб, у нас не було охочих поживитися. разом із громадськістю, з правоохоронними органами потрібно розглянути всі ці випадки, коли виділялися кошти в завищених обсягах і як вони освоювалися", - повідомив Казаков.

Саме тому мер міста наполягає на фінансовій перевірці використання міських коштів. Однак, на його думку, політичну кризу в Сєверодонецьку можуть вирішити тільки позачергові вибори.

Нагадаємо, відповідний проект рішення зареєстрований у Верховній Раді, він вже пройшов профільний комітет і найближчим часом буде винесений на голосування.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419397
VEhrNGRrdzVRemd3VEZoU1owaDZVVzlrUjFVd1RFeFJkR1JIUVRCTU4xRjBUa01yTUV3elVYUmtSMGN3V1hwUmRXYzlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору