EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  4527  40

 Конституційний суд перейшов до закритих слухань щодо мовного закону Ківалова-Колесніченка

Конституційний суд України перейшов до закритої частини пленарного засідання для подальшого обговорення і прийняття рішення у справі щодо відповідності Конституції закону "Про основи державної мовної політики".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу КСУ.

13-14 грудня 2016 Конституційний Суд України на пленарному засіданні у формі усного слухання розглядав справу за конституційним поданням 57 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України "Про засади державної мовної політики".

"У ході пленарного засідання КСУ заслухав суддю-доповідача у справі Ігоря Сліденка, який надав присутнім матеріали справи, пояснення учасників конституційного провадження - представників суб'єкта права на конституційне подання - народних депутатів України VII скликання Олега Бондарчука, Ірини Фаріон, представника Верховної Ради Анатолія Селіванова.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Активісти пікетують Конституційний суд із вимогою скасування мовного закону Ківалова-Колесніченка. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Крім того, Суд заслухав пояснення представників залучених до участі в розгляді справи як фахівців: заступника члена Європейської Комісії "За демократію через право", доктора юридичних наук Сергія Головатого, директора Інституту української мови НАН України, доктора філологічних наук, професора Павла Гриценка, журналіста, громадського діяча, перекладача Тараса Марусика. Також Суд заслухав представників залучених до участі в розгляді справи як свідків: народних депутатів України VI скликання Івана Зайця, Юрія Кармазіна, Ярослава Кендзьора, Юрія Ключковського, Миколу Томенка", - йдеться в повідомленні.

Конституційний Суд України завершив дослідження матеріалів справи на відкритому пленарному засіданні у формі усного слухання і перейшов до закритої частини пленарного засідання для прийняття рішення.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n419402
VEhrNGRrdzVRek13VEVSUmRYUkRLekJNTVRnd1dVaFNaemxETUdaT1IwUXdUSEpTWjA1RGR6QmFabEYyWkVkQ01GbDZVWFYwUTNkSlRrTTRNRXczVVhOMFEzZG1Ua05oTUV0RlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору