EN|RU|UK
 Політика України
  10679  27

 "Є певний розкол у Спільному центрі", - Хуг про роботу СЦКК

У Спільному центрі з контролю та координації спостерігається певний розкол.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна", про це заявив перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Олександр Хуг.

"Є певний розкол у Спільному центрі, російські офіцери перебувають на неконтрольованій урядом території, а українські офіцери перебувають на території, підконтрольній уряду. Є з цієї ситуації і винятки, коли російські офіцери СЦКК перебувають на українському боці, а українські офіцери на протилежному боці. Виробити такий режим роботи, при якому СЦКК відповідатиме назві Спільного центру - цей обов'язок лежить на двох столицях країн", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У СЦКК заперечують застосування українськими воїнами в зоні АТО забороненого "Мінськом" озброєння: Всі звинувачення - брудні інсинуації

Хуг вважає, що таке рішення можна знайти за допомогою діалогу. "Тому ми, безумовно, вітаємо більш активний діалог і більшу кількість спільних дій, не тільки з боку СЦКК, а й усіма залученими сторонами... Для цього необхідно, щоб люди сіли за стіл переговорів і домовилися, як діяти спільно, а не окремо", - сказав він.

Хуг також підкреслив, що СЦКК відіграє ключову роль, сприяючи встановленню повного припинення вогню та оперативному реагуванню на такі порушення, як перешкода моніторингу СММ ОБСЄ.

"Шкода, що офіцери СЦКК не завжди діють спільно. Однак ми бачимо і доповідаємо публічно про їхні спільні успіхи - наприклад, як у випадку зі сприянням ремонтним роботам на донецькій фільтрувальній станції", - додав він.

Також читайте: Моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 186 вибухів у зоні АТО 13 грудня

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419407
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSY0dSSFJEQk1UV2N3U2tSUmRUbERNVEJNY2xKblpFTjNNRXd6VVhST1IwRk1lUzlSYm5SRFVqQkxTRkZvU0hwUmIyUkRiVEJLY2xGdFp6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору