EN|RU|UK
 Політика України
  18186  53

 "Це помилка: військова прокуратура просто поки не розібралася", - Богуслаєв про закупівлю чиновниками Міноборони непридатних вертольотів

Народний депутат ("Воля народу") В'ячеслав Богуслаєв - президент і генеральний конструктор АТ "Мотор Січ" стверджує, що заява військової прокуратури Південного регіону України про постачання Міноборони непридатних вертольотів - помилка.

Так він прокоментував УКРІНФОРМу інформацію, розміщену на сайті прокуратури, передає Цензор.НЕТ.

"Ця заява - помилка: військова прокуратура просто поки не розібралася в тому, що вертольоти бувають різні. Наприклад, транспортно-десантні вертольоти, відповідно до техзавдання, не можуть мати і не мають обладнання та технічних характеристик бойових вертольотів. Вони призначені для інших цілей: для перекидання бойової сили і саме цим характеристикам повинні відповідати, і відповідають. Прокуратура просто поки в цьому не розібралася, розбереться і все буде нормально", - сказав Богуслаєв.

У керівництві АТ "Мотор Січ" також уточнили, що підприємством у Міноборони в 2010 році були закуплені кілька вертольотів в неробочому стані, які були модернізовані в транспортно-десантні вертольоти.

"У 2010 році ми закупили вертольоти в неробочому стані - вони не літали. Ми їх модернізували: поміняли двигуни, поміняли обладнання і т.д. - фактично зробили транспортно-десантні вертольоти, які саме як такі в 2014-2015 рр. І були поставлені Міноборони", - повідомив директор АТ "Мотор Січ" зі зв'язків з громадськістю Анатолій Малиш.

Нагадаємо, військова прокуратура Південного регіону України на офіційному сайті розмістила інформацію про те, що "посадові особи Міноборони двічі закупили непридатні для бойових дій вертольоти".

Згідно з текстом повідомлення, "відповідно до держконтрактом, укладеним між ПАТ "Мотор Січ" і Міністерством оборони України, для Збройних сил України були закуплені вертольоти, які не придатні для використання у військових цілях. Більш того, за своїм технічним станом і обладнанням вони не можуть виконувати завдання за призначенням".

У повідомленні військової прокуратури також зазначається, що "ці ж вертольоти були реалізовані Міноборони України цьому підприємству в 2010 році, як військове майно, не придатне до використання". І вказується, що "посадовими особами військової частини ці вертольоти були прийняті і поставлені в штат частини". За інформацією військової прокуратури, таким чином державі було завдано збитків на суму близько 12,7 млн грн.

У зв'язку з виявленням таких фактів Військова прокуратура Херсонського гарнізону відкрила кримінальне провадження за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України - "Недбале ставлення до військової служби".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419432
VEhrdlVXdGtReXN3VEZCU1p6bEhRakJNZGxGelRrZFZNRXhKZGt3NVEzb3dURmhSZFRsSFZ6Qk1jbEYyZEVNdk1GbE1VWFJrUjBGbVRrTXdNRXhZVW1kT1F6SXdUR1pSYzA1RE5qQlpVRkYyT1VkWE1FeE1VWFU1UjFkbVRrTlRNRnBpVVhWa1IwSXdXWHBSZFhSREt6Qk1URkZ6UTBSUmRqbEhRVEJNTjFGMWRFZEVNRmxFVVhOT1IwTXdXVkJTWjA1RGQyWk9RM2N3V1VSUmRrNUhWekJaT1Rnd1NucFNiSFJET1RCTU4xRnpaRU1yTUZsRVVYWjBRemt3VEdnNE1FcDZVWFowUjBNd1REZFNaMFl2VVc5a1EwY3dXV005
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору