EN|RU|UK
 Політика України
  655  6

 Мінкультури має намір створити до 2019 року електронний реєстр культурної спадщини, - Нищук

Міністерство культури прогнозує створення електронного інформаційного ресурсу культурної спадщини і культурних цінностей до 2019 року.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу міністерства.

"Мінкультури визначило серед своїх основних стратегічних завдань до 2019 року "Створення електронного інформаційного ресурсу культурної спадщини та культурних цінностей", який передбачає упорядкування питань структури органів охорони культурної спадщини, розробку стандарту метаданих для опису об'єктів нерухомої спадщини і має стати основою формування електронного реєстру, котрий відкриває світу інформацію про українські пам'ятки", - заявив міністр культури Євген Нищук.


Створення реєстру передбачає внесення змін до закону про охорону культурної спадщини, який буде містити норми і параметри реєстру, а також порядок його наповнення. Крім того, закон повинен передбачати порядок здійснення дозвільних процедур.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n419533
VEhrdlVXNWtRelF3V1c1U1p6bEROa3g1TDFGMWRFZEVNRXgyVW1wT1IwTXdXVkJTWjA1RGQyWk9SMEV3VEZoU2JFNUhRakJaVEZKblNIcFJiazVIVnpCTU0xSnNkRWRDTUZsTVVYUmtSMEV3V1VoU1ozUkRlVEJNTkdjd1RISlNaemxETnpCWmVsSm5kRWRFTUZsRVVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору