EN|RU|UK
 Політика України
  2164  27

 Порошенко закликає Раду невідкладно розглянути законопроект про вдосконалення притягнення до відповідальності за тяжкі злочини в складі ОЗГ

Президент України Петро Порошенко закликає Верховну Раду невідкладно розглянути законопроект про вдосконалення процедури притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які вчинили особливо тяжкі злочини в складі організованих груп і злочинних організацій.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента.

Цим законопроектом, згідно з повідомленням, Кримінальний процесуальний кодекс пропонується привести у відповідність до практики Європейського суду з прав людини, удосконалити положення законодавства, що регулюють питання відкриття сторонам матеріалів кримінального провадження, здійснення спеціального досудового розслідування і судового провадження.

"Зокрема, проектом Закону пропонується передбачити можливість здійснення виклику особи, яка перебуває за межами України, шляхом надіслання повістки за останнім відомим місцем її проживання чи перебування та обов'язкового публікування в друкованих засобах масової інформації Кабінету Міністрів України або Верховної ради України та на офіційному веб-сайті органу, що здійснює досудове розслідування. У таких випадках особа вважається належним чином ознайомлена зі змістом повістки про виклик з моменту її опублікування у цих засобах масової інформації", - йдеться в повідомленні.

Крім того, законопроект передбачає також збільшення до вісімнадцяти місяців максимально допустимого строку тримання під вартою для випадків, коли йдеться про особливо складні кримінальні провадження щодо особливо тяжких злочинів, скоєних організованими групами, злочинним організаціями.

Читайте також: Порошенко змінив склад міжвідомчої комісії з військово-технічного співробітництва

Президент вважає, що ухвалення цих змін дозволить виправити існуючі недоліки кримінального процесу в питанні відкриття матеріалів досудового розслідування сторонами кримінального провадження та встановити належні гарантії судового контролю за таким процесом.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419539
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6TXdURVJSZFhSREt6Qk1NMUYyZEVNdk1GbEVVWFowUXpFd1RISlNaMjU2VW1kT1F5c3dUR1pTWjJSRE56QmFZbEYwVGtkRU1FeE1VWE5PUXprd1RETlNhak42VVd0MFEyZG1Ua05sTUVwbVVXOTNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору