EN|RU|UK
 Економіка
  4538  29

 Уперше конфісковані сигарети знищували в присутності представників легальних виробників

15 грудня в м. Обухів на підприємстві ТОВ "Тарко ЕКОС" вперше відбулося знищення незаконних сигарет у присутності представників виробників тютюнових виробів. Це стало можливим завдяки нещодавно прийнятими змінами в законодавстві.

Про це пише Дзеркало тижня.

Відтепер відповідно до змін до Порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, і розпорядження ним, на прийнятті яких довгий час наполягала Асоціація "Укртютюн", передбачається обов'язкове запрошення представників виробників тютюнових виробів, а також представника галузевої асоціації на знищення конфіскованих тютюнових виробів, обладнання для промислового виробництва сигарет та цигарок, паперу цигаркового і фільтрів. Новий порядок знищення конфіскованих сигарет позитивно оцінюється тютюновою індустрією, оскільки робить процедуру знищення конфіскату більш прозорою та зменшує корупційні ризики, пов'язані з можливістю повторного введення в нелегальний обіг продукції, "знищеної" на папері.

Валентина Хоменко, Генеральний директор Асоціації "Укртютюн" зазначила: "Ми вітаємо перше публічне знищення конфіскованих сигарет за участю представників тютюнової індустрії та галузевої асоціації. В той же час відкритим питанням залишається доля інших партій конфіскованих сигарет. Зокрема, ми звернулись до ДФС України та СБУ щодо вилучених на Одеській митниці дев'яти контейнерів із незаконно ввезеними сигаретами з Грузії приблизною вартістю у 100 млн грн. Інформація щодо вилучення цієї рекордної за останні роки партії сигарет була поширена у ЗМІ. Подальша доля цієї партії індустрії невідома. Компанії-члени Асоціації "Укртютюн" готові і надалі направляти представників для участі у процедурі знищення конфіскату". Порядок обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, і розпорядження ним, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 1998 р. №1340.

сигареты

сигареты


Источник: https://ua.censor.net.ua/n419547
VEhrNGRrdzVSMGN3VEdwUmN6bERkekJaUkZGMWRFTTBaazVEWlRCTVNGSm5PVWRHTUZwaVVYTm5QVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору