EN|RU|UK
 Політика України
  179105  892

 Савченко виключили з фракції "Батьківщина"

Фракція "Батьківщина" прийняла рішення про виключення зі свого складу народного депутата Надії Савченко.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в офіційній заяві фракції.

У тексті зазначається: "Партія "Батьківщина" на парламентських виборах 2014 року внесла Надію Савченко до свого виборчого списку заради звільнення української жінки, офіцера з російського полону.

Час, що минув, довів, що саме високий статус народного депутата та члена ПАРЄ дав можливість підняти питання Надії на найвищий світовий політичний рівень, і це разом з боротьбою українського народу призвело до здобуття її свободи.

Якби було можливо повернути час назад, сьогодні ми б зробили для звільнення Надії те ж саме.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Депутати ініціюють виключення Савченко з комітету з нацбезпеки й оборони, - Мосійчук. ДОКУМЕНТ

Однак життя засвідчило, що принципи і політичні переконання Надії Савченко та "Батьківщини" не збігаються. Зокрема, "Батьківщина" виступає категорично проти будь-яких переговорів з терористами, проти амністії вбивць українців, проти легалізації бандугруповань на Донбасі.

Надія вважає, "що державницька позиція України не є чітко визначеною та доведеною щодо застосування саме такої термінології".

Фракція "Батьківщина" обговорила з Надією Савченко всі ці обставини та прийняла рішення про її виключення зі складу фракції".

Також читайте: Савченко вийшла з партії "Батьківщина", - Крулько
Источник: https://ua.censor.net.ua/n419586
VEhrdlVXOWtRM2N3VEV4U2FEbERNVEJNTTFGMWRFTXJUSGt2VVd0MFEyZG1Ua05TTUV4RVVtZDBSMDB3VEhKU2JIUkRlVEJaYmxGMVRrTTVNRXhCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 9 з 9
<<<1 2 3 4 5 6 7 8 9
Сторінка 9 з 9
<<<1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
 
 
 
 
 вгору