EN|RU|UK
 Економіка
  7012  23

 "Газпром" подав апеляцію на рішення про стягнення з нього штрафу АМКУ 172 млрд гривень

Компанія "Газпром" подала в Київський апеляційний госпсуд апеляційну скаргу на рішення госпсуду Києва від 5 грудня, яким той задовольнив позов Антимонопольного комітету України і вирішив стягнути з "Газпрому" 172 млрд гривень штрафу і пені.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Українським новинам повідомили в інформаційній довідці суду.

"Подано апеляційну скаргу", - повідомили про стадії розгляду цієї справи.

22 січня Антимонопольний комітет оштрафував "Газпром" на 85,966 млрд гривень за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту газу.

Повідомлення "Газпрому" про сплату штрафу було направлено 4 березня, відповідно "Газпром" повинен був сплатити штраф до 4 травня. 12 квітня "Газпром" подав позов до Господарського суду Києва з проханням визнати недійсним це рішення АМКУ, але позов так і не був прийнятий судом до розгляду. "Газпром" намагався оскаржити ухвалу Госпсуду Києва про повернення його позову без розгляду, але суди вищих інстанцій підтвердили законність такого рішення.

АМКУ подав позов до Господарського суду Києва про примусове стягнення штрафу і пені 5 октября. Пеня розраховується в розмірі 1,5% від розмірів боргу за кожен день прострочення (близько 1,289 млрд гривень на день).

Відповідно до закону, розмір пені не може перевищувати розмір штрафу, тому АМКУ поданий позов про стягнення 85,966 млрд гривень штрафу і 85,966 млрд гривень пені.

Також читайте: Рішення Києва щодо стягнення з "Газпрому" антимонопольного штрафу в 172 млрд грн загрожує транзиту в Європу, - Міненерго РФ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n419622
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmRFaDZVV3M1UTNjd1RHWlJkamxIUVRCTU4xRjJTSHBSYTA1RE9UQlpURkYxVGtNNE1FdzNVWFprUXlzd1RDOVJkblJETnpCWmVsRjJaRU0wTUV4clp6Qk1jbEYyZEVNNE1GcGlVbWQwUXpFd1dVazk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору