EN|RU|UK
 Політика України
  3756  78

 Ми закликаємо Нідерланди завершити всі необхідні процедури для забезпечення швидкого набуття чинності Угодою про асоціацію з ЄС, - Порошенко

На думку Президента, тимчасове застосування Угоди вже принесло цілу низку позитивних результатів.

Президент України Петро Порошенко звернувся до партнерів із Нідерландів із проханням про підтримку України в асоціації з ЄС, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Фейсбук глави держави.

"Ми цінуємо зусилля лідерів ЄС з метою досягнення домовленості щодо рішення, яке відкриває шлях для довгоочікуваного завершення Європейським Союзом ратифікації Угоди про асоціацію. Це був вимушений крок, необхідний для досягнення нашої спільної мети, а саме - збереження Угоди про асоціацію з ЄС. Нам вдалося відстояти принципову позицію України: не допустити нових переговорів з невизначеною часовою перспективою, не допустити жодних змін до тексту Угоди, рівно як й її повторної ратифікації всіма країнами-членами. Ми закликаємо Нідерланди завершити всі відповідні процедури для забезпечення швидкого набуття нею чинності", - пише Порошенко.

На думку Президента, тимчасове застосування Угоди вже принесло цілу низку позитивних результатів, що визнано Європейським Союзом.
Також Порошенко повідомив, що Україна очікує на продовження допомоги та підтримки з боку ЄС, включаючи Нідерланди, у подальшій імплементації Угоди, що є стратегічним інтересом для всіх сторін.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419630
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEzY3dXVWhSZG5SSFJ6QmFZbEZ6VGtkSE1GcGlVbW96ZWxGb1RrTjVNRmxFVVhaMFIwSXdURGRTYW5SRE0yWk9RMlF3V21KUmRFNURNVEJaUkZGMU9VTjNNRXd6VVhST1F6UT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору