EN|RU|UK
 Суспільство
  13448  287

 Переважна більшість громадян вірить, що Україна стане багатою і заможною країною, - опитування

Більшість громадян України (56%) вірить, що країна подолає нинішні проблеми і труднощі і стане багатою, квітучою державою, не вірять у це 22%, а ще 22% не визначилися.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Водночас лише меншість очікує цього в найближчому майбутньому - 39% вірять у свої власні перспективи гідного життя, тоді як 55% - у перспективи гідного життя в Україні для дітей та онуків. Найбільше оптимістично налаштованих громадян, які вірять, що Україна подолає теперішні проблеми і труднощі і стане багатою, квітучою державою - на Заході (71%) і в Центрі (60%).

На Донбасі таких 52%, на Сході - 47%, а найменше - у Південному регіоні (37%). Хоча у всіх регіонах частка "оптимістів" перевищує частку "песимістів" (тобто, тих, хто не вірить у те, що Україна стане багатою і заможною).

Віра в майбутнє України, як і у власне майбутнє, так і в майбутнє дітей і онуків більшою мірою виражена у молодих людей.

Вірять у те, що Україна подолає проблеми і труднощі, які є зараз, і стане багатою, квітучою державою, 63% тих, кому від 18 до 29 років і 51% тих, кому 60 і більше років.


Оптимізм щодо майбутнього України, власного майбутнього і майбутнього дітей та онуків в Україні в помітно більшою мірою виражений у етнічних українців, порівняно з етнічними росіянами - вірять у те, що Україна здолає теперішні проблеми і труднощі і стане багатою, квітучою державою, 59% етнічних українців і лише 39% етнічних росіян (серед останніх це рівно стільки, скільки тих, хто не вірить у це).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова 18-23 листопада 2016 року в усіх регіонах України за винятком окупованих територій 2015 серед респондентів. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

За даними опитування фонду "Демократичні ініціативи" та Центру Разумкова, проведеного в липні 2015 року, 48% українців вважають, що нова українська влада не досягла жодного прогресу в здійсненні реформ. При цьому 51% зізналися в тому, що не готові докладати особистих зусиль заради успіху реформ у країні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n419694
VEhrNGRrdzVReXN3VEM5UmRVNUhRekJaVUZGemRFTjNNRXd6VVhaa1IxQm1Ua050TUV4WVVYWmtSME13V1VGbk1FdEVVWE5PUXpNd1dWQlJkazVETmpCTU4xRnpkRU4z
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору