EN|RU|UK
 Політика України
  3796  57

 Мін'юст заборонив вхід у свої приміщення громадян із плакатами, великими сумками і фото-, аудіо-, відеотехнікою

Безперешкодно в будівлю пропустять Президента, депутатів, міністрів і Генпрокурора.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Інструкції з організації пропускного режиму в адміністративні будівлі Мін'юсту. У документі зазначено, що вхід в адміністративні будівлі Мін'юсту здійснюється тільки через пости забезпечення пропускного режиму, обладнані автоматичними системами контролю допуску.

Безперешкодно в будівлі пропускаються Президент, голова Верховної Ради і його перший заступник, прем'єр-міністр, голови Конституційного та Верховного Судів, перший віце-прем'єр-міністр, віце-прем'єр-міністр, міністри і Генеральний прокурор.

Безперешкодно, але тільки за умови пред'явлення відповідного службового посвідчення, пропускаються депутати парламенту і працівники Національного антикорупційного бюро та члени Національного агентства із запобігання корупції.

У разі пред'явлення відповідного службового посвідчення пропускаються керівники інших центральних органів виконавчої влади і помічники-консультанти депутатів.

У той же час в Мін'юст забороняється пропуск осіб зі зброєю (за винятком працівників фельд'єгерського та спеціального зв'язку та Управління державної охорони), боєприпасами, вибуховими речовинами.

Також заборонено пропуск громадян з кіно-, фото-, аудіо- і відеотехнікою, звукопідсилювальною технікою, крім випадків, коли на це надано дозвіл керівництва Мін'юсту або керівників самостійних структурних підрозділів; із наркотичними речовинами, вибухо-, радіоактивними, хімічними, пожежонебезпечними речовинами; засобами, які можуть використовуватися для вчинення актів технологічного тероризму.

У будівлю Мін'юсту також не допускаються особи в стані алкогольного і наркотичного сп'яніння; з валізами, господарськими сумками і пакетами великих розмірів; із гучномовцями, плакатами, транспарантами; з газовими балончиками, спеціальними засобами, отруйними, радіаційними, легкозаймистими речовинами, небезпечними для життя і здоров'я предметами; з тваринами (крім службових собак правоохоронних органів).

Источник: https://ua.censor.net.ua/n419709
VEhrNGRrdzVRM2d3VEZoUmREbERMekJNV0ZGMWRFTjNaazVES3pCWldGRjJkRWRCTUV3M1VYWmtRM2RtVGtOak1GcGlVWFpUWmxKcWRFZENNRmxKUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору